Braciak się wylaszczył. Hirsch przekombinowała

Seksowna ona,  niebrzydki on. Mowa o aktorskiej parze Jacku Braciaku i Mai Hirsch, którym zawodowo wiedzie się znakomicie. Ciężko nawet stwierdzić, komu lepiej. Są jednak rzeczy, którymi się różnią. Hirsch zawsze uchodziła za dobrze ubraną gwiazdę. Braciak zaś za luzaka, który nie zwraca uwagi na to, jak wygląda. Coś się jednak zmieniło. Para jakby zamieniła się rolami. Oczywiście w kwestii stylizacji. Gdy Braciak zaczął się coraz lepiej ubierać, Hirsch zaczęła przypominać karykaturę i zaprzeczenie modowych trendów. Zobaczcie, jak na przestrzeni ostatnich dwóch lat zmieniali się Jacek Braciak, a jak Maja Hirsch.
Jacek Braciak Jacek Braciak Kapif

Jacek Braciak

Jacek Braciak nigdy nie narzekał na brak propozycji filmowych. Ogromny talent i możliwości sprawiały, że aktora chcieli angażować producenci seriali i filmów. Nigdy jednak nie przywiązywał uwagi do tego, jak wygląda. Nosił się luźno i na sportowo. Znawcy mody łapali się za głowy, a miłośnicy jego talentu cieszyli się, że nie wygląda jak wylansowany goguś.

Tak prezentował się w 2009 roku:

Maja Hirsch Maja Hirsch Kapif

Maja Hirsch

Partnerka Jacka Braciaka Maja Hirsch nigdy nie miała problemów z doborem strojów. Prezentowała się nienagannie. Potrafiła ubrać się elegancko na uroczystą premierę filmu i bardziej sportowo, gdy szła na imprezę w stylu "piknik gwiazd". Jej wizerunek stał w kontrze z wizerunkiem ukochanego Jacka Braciak.

Tak prezentowała się na "Telekamerach" w 2011 roku:

Jacek Braciak Jacek Braciak Kapif

Jacek Braciak

Gdy widok dobrze ubranej Hirsch nikogo nie dziwił, Braciak potrafił zaskoczyć. Podczas otwarcia "Alei Gwiazd" w Warszawie pokazał się w płaszczu w modnym wtedy kolorze i dobrał do tego odpowiednie buty. Jak na osobę, która nie przywiązuje uwagi do stroju to naprawdę wiele.

Zapewne duży wpływ na to, jak prezentował się publicznie Jacek Braciak miała właśnie Maja Hirsch. Ukochana aktora zawsze miała wyczucie co jest modne. Aktorka starała się przekonać Braciaka, że dobry wygląd to część aktorskiego zawodu.

Maja Hirsch Maja Hirsch Kapif

Maja Hirsch

Gdy Braciak "eksperymentował" z wizerunkiem, Hirsch udowadniała, że pretenduje do miana "ikony stylu". W czerwcu 2011 roku podczas pokazu "Simple" zaprezentowała się w idealnym zestawieniu. Czarna sukienka i biała marynarka. Modne zestawienie kolorów i modny wtedy fason. Zarówno dołu jak i góry.

Hirsch uwierzyła, że naprawdę może dyktować Polkom, jak powinny się ubierać.

Jacek Braciak Jacek Braciak Kapif

Jacek Braciak

Jacek Braciak znów zaskoczył. W 2011 roku, podczas premiery filmu "Pokaż kotku, co masz w środku" zaprezentował swoje nowe wcielenie. Totalna metamorfoza Braciaka była głównym tematem rozmów podczas oficjalnej premiery filmu.

Dobrze skrojony garnitur, ułożone włosy na irokeza i (czytaj: ostatnio modny) zarost. Nowy Braciak zachwycał już nie tylko grą aktorską, ale także wyglądem.

Maja Hirsch Maja Hirsch Kapif

Maja Hirsch

W związku Braciaka i Hirsch zaczęło się coś dziać. Spokojnie, nie mówimy o zdradzie czy konflikcie pary. Gdy Braciak zaczął się zmieniać na lepsze, Maja Hirsch zaczęła kombinować. Podczas pokazu ramówki TVP w sierpniu zeszłego roku nie mogliśmy uwierzyć, że można tak się pomylić, co do stroju.

Hirsch w grafitowym komplecie, z lekko upiętymi włosami wyglądała jak urzędniczka Poczty Polskiej, a nie gwiazda polskich seriali. Wtedy była moda na "biurowe uniformy", ale Hirsch wzięła te wskazówki branżowych czasopism zbyt do siebie.

Jacek Braciak Jacek Braciak Kapif

Jacek Braciak

Wróćmy do Braciaka. Wielu podejrzewało, że to, jak zaprezentował się Jacek Braciak na premierze "Pokaż kotku, co masz w środku", było zabiegiem marketingowym i miało być swojego rodzaju promocją filmu, w którym Braciak zagrał Mariana. Mylili się.

Na premierze kolejnego filmu "Róża", Braciak znów zaprezentował się w nienagannej stylizacji. Sportowa marynarka, spodnie w kant i zamszowe buty. Nie można zapomnieć o ułożonych włosach. Wszystko wtedy stało się jasne. Braciak na dobre zmienił wizerunek. Pytanie tylko, po co? Czemu to miało służyć? Sprawa rozwiązała się na kolejnej konferencji prasowej.

Maja Hirsch Maja Hirsch Kapif

Maja Hirsch

Myślicie, że nasze obserwacje, co do strojów Mai Hirsch są wyssane z palca? Nic bardziej mylnego! Wystarczy spojrzeć na kolejny pomysł aktorki. Tak pokazała się na konferencji prasowej serialu "Wiadomości z drugiej ręki" w zeszłym roku.

Prześwitująca bluzka w kratkę, czarny stanik i do tego kokarda z apaszki. Totalna pomyłka. Nie możemy nie wspomnieć o włosach gwiazdy. "Na mokrą włoszkę" Polki czesały się w latach 90-tych.

Jacek Braciak Jacek Braciak Kapif

Jacek Braciak

Gdy Hirsch wyglądała coraz gorzej, Braciak wyrastał na "męską ikonę stylu". Pod koniec stycznia pojawił się na konferencji prasowej nowego serialu "Ja to mam szczęście". Braciak w  produkcji TVP wcieli się w rolę Jerzego - dewelopera po przejściach, który wiąże się z Joanną (Kingą Preis).

Nie trzeba nikomu tłumaczyć, że deweloper to człowiek, który powinien mieć wyrafinowany gust. Dobre garnitury, modne dodatki. Zdjęcia do serialu ruszyły pod koniec listopada 2011 roku. Od tamtego momentu zaczął się zmieniać wizerunek Braciaka. Nie był to więc jego prywatny wymysł. Zmieniał się, bo tego wymagała rola Jerzego w "Ja to mam szczęście".

Maja Hirsch Maja Hirsch Kapif

Maja Hirsch

Eksperymenty Mai Hirsch z wizerunkiem coraz częściej zaczęły przypominać stylistyczne makabry. Tak zaprezentowała się na ostatniej imprezie "Piękna, bo zdrowa". Gala miała charakter charytatywny, ale nie zmienia to faktu, że Hirsch przekombinowała.

Do tego grzywka, która psuje już naprawdę wszystko:

Maja Hirsch