Alicja Węgorzewska - królowa wpadek

Od czasu sędziowania w muzycznym show TVP2 "Bitwa Na Głosy" śpiewaczkę operową możemy bardzo często zobaczyć na salonach. Niestety, rzadko się zdarza, żeby nie szokowała swoim wyglądem. Upodobała sobie wielkie dekolty, skóry, ciemne kolory i dziwne nakrycia głowy. Kilka dni temu Węgorzewska pojawiła się na premierze filmu "W ciemności" w dziwnym srebrnym stroju. Było okropnie. Wpadek modowych miała mnóstwo, my wybraliśmy kilka najbardziej zapadających w pamięć. Która najgorsza? Zagłosujcie w sondzie.
Alicja Węgorzewska Alicja Węgorzewska Forum

Kosmiczna kreacja

Najnowszy wybryk Węgorzewskiej. Tak ubrana zaprezentowała się na premierze filmu Agnieszki Holland "W ciemności". Srebrny kostium, czarne kozaki i srebrna siatka na włosach. Czy śpiewaczka pomyliła elegancką imprezę z dyskoteką?

Alicja Węgorzewska

Alicja Węgorzewska. Alicja Węgorzewska. KAPIF

Pawie pióra

Maj zeszłego roku, gala Kryształowych Zwierciadeł. Alicja Węgorzewska postawiła na długą suknię. Oczywiście musi być wzorzyście. Podobno pawie pióra przynoszą pecha na scenie. Nie tylko. Na tej kreacji też.

Alicja Węgorzewska

Śpiewaczka operowa, Alicja Węgorzewska jest kompetentną, szczerą i wygadaną jurorką show Śpiewaczka operowa, Alicja Węgorzewska jest kompetentną, szczerą i wygadaną jurorką show "Bitwa na głosy". Zawsze podkreśla swoje zdanie i często przerywa innym. Podczas drugiego odcinka show Dwójki, ciężko nam było skupić się na wypowiedziach śpiewaczki. Jej WIELKI biust przyciągał wzrok. Mężczyźni przed telewizorami byli zachwyceni. Wielki biust i wielki dekolt. W przerwach między kolejnymi występami, Węgorzewska układała sobie piersi w biustonoszu. Tego już nie pokazali! Forum

Wypadająca pierś

Na głębokie dekolty trzeba uważać. Przekonała się o tym także Alicja Węgorzewska. A że jej biust jest naprawdę okazałych rozmiarów, musi uważać podwójnie. W jednym z odcinków "Bitwy na głosy" kilka razy poprawiała niesforne piersi, które próbowały ukazać się całemu światu.

Alicja Węgorzewska

Śpiewaczka operowa, Alicja Węgorzewska, miała tak smutną stylizację, że nie chcemy jej bardziej dobijać komentarzem. Śpiewaczka operowa, Alicja Węgorzewska, miała tak smutną stylizację, że nie chcemy jej bardziej dobijać komentarzem. KAPIF

Czarna wdowa

Rozdanie Złotych Kaczek 2011. Diwa w ukochanej czerni. Tu też nie było spokojnie i klasycznie. Alicja Węgorzewska przecież nie mogła nas zawieść :) Satyna - jest, złoto - jest, długie kozaki - są, coś na głowie - jest. I przepis na masakrę modową gotowy. Rewelacja.

Alicja Węgorzewska

Alicja Węgorzewska Alicja Węgorzewska Forum Gwiazd

Wszędzie kwiaty

Impreza nazywa się "Róże Gali", więc i w stroju musiało być kwieciście. Ta suknia też nas poraziła. Obcisła, czarna, w niebieskie i zielone metaliczne kwiaty. Taki krój a'la Hiszpanka zdecydowanie nie pasuje do figury pani Alicji.

Alicja Węgorzewska

Alicja Węgorzewska. Alicja Węgorzewska. KAPIF

Militarnie

Alicja Węgorzewska naprawdę lubi eksponować swój obfity biust. Właściwie to się nawet nie dziwimy. Ale po prostu można to robić w lepszy i ładniejszy sposób. Motywy militarne były bardzo modne, śpiewaczka wykorzystała trend w tej oto oryginalnej sukni. Szkoda tylko, że kreacja jest stanowczo za mała w biuście. Ale przynajmniej było na co popatrzeć:

alicja węgorzewska

. . KAPIF

Loczki

Ta "kreacja" pochodzi z rozdania Złotych Kaczek 2010. Hmm, od czego by tu zacząć? Niech będą włosy. Co to za dramat? Okropne loki i oczywiście koszmarna opaska. Do tego długa suknia w jakieś różnokolorowe plamy plus futro. I co to za buty?

Alicja Węgorzewska

. . KAPIF

Sukienka i leginsy

Tak ubrana śpiewaczka pojawiła się we wrześniu na pokazie kolekcji Swarovski. Leginsy to zdecydowanie nie jest strój dla Alicji Węgorzewskiej. Podoba nam się fryzura, a reszta, jak zwykle, po prostu przesadzona. Sama sukienka ewentualnie może być, ale po co leginsy? I te buty optycznie skracające nogi.

Dlaczego piękna kobieta tak oszpeca się ubraniami? Pani Alicjo, apelujemy o zatrudnienie stylisty!

Alicja Węgorzewska