Paulla wraca. Jak się zmieniła?

Paula Ignasiak wróciła. Po długiej przerwie i nieobecności znów możemy ją podziwiać na szklanym ekranie. Jak się zmieniła od zeszłego roku, a jak na przestrzeni lat? Zobaczcie jedną z najbardziej spektakularnych metamorfoz w Polsce.
Paula Ignasiak Paula Ignasiak Kapif

Paula Ignasiak - 2006 rok

Paula Ignasiak pierwsze kroki stawiała w programie "Jestem Jaki Jestem", gdzie wzięła udział w castingu na nową wokalistkę. Talentu szukał sam Michał Wiśniewski, który był gwiazdą reality-show. Paula nie wygrała, a jej kariera szybko się zakończyła.  Tak jeszcze prezentowała się w 2006 roku.

Paula Ignasiak Paula Ignasiak Kapif

Paula Ignasiak - 2007 rok

Widać, że na fali popularności "Jestem Jaki Jestem" starała się wybić. W 2007 roku pojawiała się na imprezach, ale wtedy show-biznes dopiero raczkował. Dziś znana byłaby z takich zdjęć. Wtedy nawet takie pozy nie wystarczały:

Paula Ignasiak Paula Ignasiak Kapif

Paula Ignasiak - 2009

Wielki krok, wielkie zmiany, wielkie... wszystko. Paula Ignasiak wróciła na przełomie 2008,2009 roku. Kompletnie odmieniona. Krótkie włosy, stylizacje godne podziwu i... nowa twarz. Paula Ignasiak wzięła sprawy w swoje ręce i przeszła ogromną metamorfozę. Zarówno pod kątem ubioru jak i urody. Wyszło na dobre. Jak ktoś ma wątpliwości, niech wróci do slajdu pierwszego.

Paula Ignasiak Paula Ignasiak Kapif

Paula Ignasiak - 2009 rok

Szybko pojawiły się zarzuty, że Paula Ignasiak to jedna, chodząca kopia. Ponoć fryzura i stroje to patenty zdarte żywcem z Rihanny. Nam się podobało, bo Ignasiak była (i na pewno jest) gwiazdą, która szybko się uczy i nadrabia zaległości.

Ponoć muzyka jak i styl śpiewania także były kopią. Tym razem rodzimej diwy - Edyty Górniak. Styl można skopiować, ale z barwą głosu człowiek się rodzi. A i tu złośliwi zarzucali Ignasiak kradzież.

Paula Ignasiak Paula Ignasiak Forum

Paula Ignasiak 2011

Dziś Paula Ignasiak wraca. Pojawiła się w "Pytanie Na Śniadanie". Jak wygląda teraz? Na pewno schudła, ale reszta została bez zmian. No, może brwi bardziej domalowane niż naturalne.

Ale i tak jest dobrze. Ba, jest bardzo dobrze. Naprawdę w porównaniu z 2006 rokiem to przełom.

Więcej o:
Komentarze (43)
Paulla wraca. Jak się zmieniła?
Zaloguj się
 • krystyna7

  Oceniono 11 razy 9

  Ile ona ma lat , bo oceniając po stanie skóry , daję jej jakieś 45 - nie mniej .

 • sansa

  Oceniono 9 razy 7

  "Paulla wraca." plus te zdjęcia - razem brzmi to jak tytuł drugiej części jakiegoś filmu grozy.

 • remek

  Oceniono 9 razy 5

  jeśli dla plotka to jest bardzo dobrze, to ja tylko upewniam się w poziomie tego dziadostwa jakim portal jest. co do samej "artystki", to ładniejsze stoją przy drodze.

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 9 razy 5

  O matko i córko. Nie śpię przy otwartym oknie, jak Minge; nie walę botoksu - jeszcze - jak większość, a pysk mój wygląda lepiej. Wolę nie myśleć, co ona musiała z twarzą wyprawiać. Brwi markerem do tablic suchościeralnych domalowała. Po rzuceniu się w objęcia wujka Gógl - piosenki cienkie, jak Górniakowej ostatnie. I w publicznej telewizorni ląduje, za pieniądze ludzi płacących abonament :) Nosz "ku... mać" - żeby zacytować "Seksmisję".

  "Ale i tak jest dobrze. Ba, jest bardzo dobrze. Naprawdę w porównaniu z 2006 rokiem to przełom." - w 2030 napiszę tak o redaktorzynach Plotka. O ile się poprawią.

 • kloceklego

  Oceniono 10 razy 4

  o qr-wa - ile ta poczwara ma lat? 86?

 • sdn

  Oceniono 3 razy 3

  A kim jet Paulla Ignasiak?!!!!!

 • browaryr

  Oceniono 7 razy 3

  kolejny"tuning"sie nie udal.....okropna

 • nkwd

  Oceniono 7 razy 3

  Słuchać się jej nie da ,a patrzeć mogłabym gdyby założyła worek na łeb.

 • potiomkin

  Oceniono 7 razy 3

  straszna..szok

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX