Paulla wraca. Jak się zmieniła?

Paula Ignasiak wróciła. Po długiej przerwie i nieobecności znów możemy ją podziwiać na szklanym ekranie. Jak się zmieniła od zeszłego roku, a jak na przestrzeni lat? Zobaczcie jedną z najbardziej spektakularnych metamorfoz w Polsce.
Paula Ignasiak Paula Ignasiak Kapif

Paula Ignasiak - 2006 rok

Paula Ignasiak pierwsze kroki stawiała w programie "Jestem Jaki Jestem", gdzie wzięła udział w castingu na nową wokalistkę. Talentu szukał sam Michał Wiśniewski, który był gwiazdą reality-show. Paula nie wygrała, a jej kariera szybko się zakończyła.  Tak jeszcze prezentowała się w 2006 roku.

Paula Ignasiak Paula Ignasiak Kapif

Paula Ignasiak - 2007 rok

Widać, że na fali popularności "Jestem Jaki Jestem" starała się wybić. W 2007 roku pojawiała się na imprezach, ale wtedy show-biznes dopiero raczkował. Dziś znana byłaby z takich zdjęć. Wtedy nawet takie pozy nie wystarczały:

Paula Ignasiak Paula Ignasiak Kapif

Paula Ignasiak - 2009

Wielki krok, wielkie zmiany, wielkie... wszystko. Paula Ignasiak wróciła na przełomie 2008,2009 roku. Kompletnie odmieniona. Krótkie włosy, stylizacje godne podziwu i... nowa twarz. Paula Ignasiak wzięła sprawy w swoje ręce i przeszła ogromną metamorfozę. Zarówno pod kątem ubioru jak i urody. Wyszło na dobre. Jak ktoś ma wątpliwości, niech wróci do slajdu pierwszego.

Paula Ignasiak Paula Ignasiak Kapif

Paula Ignasiak - 2009 rok

Szybko pojawiły się zarzuty, że Paula Ignasiak to jedna, chodząca kopia. Ponoć fryzura i stroje to patenty zdarte żywcem z Rihanny. Nam się podobało, bo Ignasiak była (i na pewno jest) gwiazdą, która szybko się uczy i nadrabia zaległości.

Ponoć muzyka jak i styl śpiewania także były kopią. Tym razem rodzimej diwy - Edyty Górniak. Styl można skopiować, ale z barwą głosu człowiek się rodzi. A i tu złośliwi zarzucali Ignasiak kradzież.

Paula Ignasiak Paula Ignasiak Forum

Paula Ignasiak 2011

Dziś Paula Ignasiak wraca. Pojawiła się w "Pytanie Na Śniadanie". Jak wygląda teraz? Na pewno schudła, ale reszta została bez zmian. No, może brwi bardziej domalowane niż naturalne.

Ale i tak jest dobrze. Ba, jest bardzo dobrze. Naprawdę w porównaniu z 2006 rokiem to przełom.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.