Amerykańska kariera Krupy nabiera rozpędu

Trwa dobra passa Joanny Krupy.
Joanna Krupa. Joanna Krupa. www.FORUMGWIAZD.com.pl

American Dream

Najpierw dowiedzieliśmy się, że prowadząca polską edycję "Top Model. Zostań Modelką" dostała własny reality show, a teraz okazało się, że poprowadzi swój autorski program. Jak do tego doszło?

Joanna Krupa Joanna Krupa fot. Okmagazine.com

Propozycja

Modelka i prowadząca polską edycję "Top Model. Zostań Modelką" Joanna Krupa dostała ciekawą ofertę pracy. Zaproponowano jej prowadzenie amerykańskiej wersji programu TVN "Wymiatacze" - "Wipeout". W Polsce show nie zdobyło popularności, ale w Stanach ma dobre wyniki oglądalności. W programie zawodnicy rywalizują na bardzo oryginalnym torze przeszkód.

Joanna Krupa Joanna Krupa Plotek Exclusive

Inne zobowiązania

Niestety, okazało się, że Joanna nie może podjąć się tego zadania. Plany pokrzyżowały jej nagrania "Top Model. Zostań Modelką", które pokrywały się z terminami kręcenia amerykańskiego show "Wipeout".

Bardzo chcę poprowadzić ten show. Wcześniej sama brałam udział w tego typu programie, gdzie ważna była sprawność fizyczna. Było dużo emocji, ale super się bawiłam. Teraz sama bym dopingowała uczestników, zwłaszcza, że są z różnych krajów, a wiem, jak to jest robić program z dala od domu - powiedziała modelka.
Joanna Krupa Joanna Krupa Plotek Exclusive

Determinacja Krupy

Nie od dziś wiemy, że z naszej Dżoany ambitna osóbka. Mimo niepowodzenia z show "Wipeout", nie poddaje się. Wyprodukuje swój własny program. Już w tym miesiącu przeprowadzi pierwszy wywiad z modelką Shanną Moakler, byłą żoną perkusisty zespołu Blink 182, Travisa Barkera. Tematem rozmowy mają być zwierzęta. Joannie ten temat jest szczególnie bliski, gdyż, jak wiadomo, jest wielką miłośniczką zwierząt i od lat walczy o ich prawa.

Joanna Krupa Joanna Krupa Plotek Exclusive

Nowy program

Program będzie emitowany na amerykańskim kanale telewizyjnym Fox, w show "Hollyscoop". Celebryci, którzy pojawią się w wywiadach to między innymi: modelka Denise Richards, aktor Alec Baldwin, piosenkarka Pink oraz silikonowa Pamela Anderson. I co Wy na to?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.