TYLKO U NAS! Najsztub opowiada o swojej nowej partnerce

Znany dziennikarz pojawił się na premierze filmu "Listy do M." w towarzystwie pięknej nieznajomej. I zrobiło się zamieszanie. Córka czy partnerka? Sprawdziliśmy to dla was!
Piotr Najsztub, Katarzyna Sarnowska, Urszula Szczepaniak Piotr Najsztub, Katarzyna Sarnowska, Urszula Szczepaniak KAPIF

Zgadnij kto to

Takiego zamieszania już dawno nie było. Piotr Najsztub pojawił się z młodą i atrakcyjną kobietą na salonach i w mediach zawrzało. Kim jest tajemnicza towarzyszka dziennikarza? Portale podawały, że to jego córka (tak, tak, my też daliśmy się na to nabrać). Tylko nam Piotr Najsztub powiedział, z kim był na premierze i co słychać u jego córek.

Piotr Najsztub przyszedł na premierę filmu Piotr Najsztub przyszedł na premierę filmu "Listy do M." w niezwykle urodziwym i bardzo młodym towarzystwie. Na salonach od razu pojawiło się pytanie, kim jest dużo młodsza towarzyszka dziennikarza. Sprawdziliśmy. To jego CÓRKA Urszula! Złośliwi zapewne mogliby przytoczyć tu jego wypowiedź o tym, że podobno "w każdym facecie jest trochę z pedofila", ale to byłaby spora przesada. Wyglądali razem bardzo uroczo. Kapif

Katarzyna Sarnowska

To właśnie z tą uroczą panią Piotr Najsztub pokazał się na premierze filmu "Listy do M."

Tak, jesteśmy razem. Poznaliśmy się latem zeszłego roku w Warszawie. Katarzyna Sarnowska ma 27 lat i zajmuje się produkcją filmową - powiedział dziennikarz w rozmowie z Plotkiem

Jak podaje portal Wirtualnemedia.pl, Katarzyna Sarnowska jest absolwentką Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie na specjalizacji psychologia mediów. Współpracowała m.in. z niezależnymi domami produkcyjnymi w zakresie promocji seriali i filmów fabularnych (Delta Film, Magic Hour, studio filmowe Gabi), a także zajmowała się marketingiem i promocją kanału Superstacja.

piotr najsztub, listy do m.

Piotr Najsztub, Katarzyna Sarnowska Piotr Najsztub, Katarzyna Sarnowska KAPIF

Katarzyna Sarnowska i Piotr Najsztub

Para pojawiła się razem także między innymi na tegorocznym Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni i na XIII Balu Dziennikarza.

Piotr Najsztub, Katarzyna Sarnowska

Piotr Najsztub, Urszula Szczepaniak Piotr Najsztub, Urszula Szczepaniak KAPIF

Urszula Szczepaniak

Tak, to NAPRAWDĘ jest starsza córka Piotra Najsztuba, Urszula. Od kilku lat mieszka w Warszawie.

Pracuje jako fotograf, robi sesje dla "Vivy" - powiedział nam Piotr Najsztub.

Często towarzyszy tacie na oficjalnych imprezach.

Kilka miesięcy temu w "Dzień Dobry TVN" tak mówiła o swoich relacjach ze znanym tatą:

Jest to relacja zdecydowanie przyjacielska. Nie jest to relacja ojciec-córka. Ojciec pokazał mi tak naprawdę dorosły świat. Często nie zgadzamy się w wielu kwestiach, dyskutujemy. (...) Pijemy razem wino.

A co z dorosłego życia pokazał Uli Piotr Najsztub?

Punkt widzenia mężczyzny na przykład - wyznała z uśmiechem.

Urszula Szczepaniak

Agata Szczepaniak

Niestety, próżno szukać zdjęć Agaty z oficjalnych imprez.

Agata mieszka i studiuje w Poznaniu - zdradził nam Piotr Najsztub.