• Link został skopiowany

Gwiazda "Od nowa" przyznała, że cierpiała na anoreksję. Na Instagramie pokazuje, jak wygląda naprawdę. "Pryszcze są seksowne"

Matilda De Angelis w szczerym wywiadzie przyznała, że jako nastolatka chorowała na anoreksję. Aktorka zdradziła, że była to walka o akceptację samej siebie.
Matilda De Angelis
instagram/matildadeangelis

Matilda De Angelis dała się poznać szerszej publiczności za sprawą popularnego miniserialu HBO. W produkcji "Od nowa" wcieliła się w postać Eleny Alves. 25-latka swoją grą aktorską zyskała fanów na całym świecie, którzy pragną śledzić nie tylko jej zawodową ścieżkę, ale i prywatne życie. W jednym z wywiadów przyznała, że jako nastolatka walczyła z poważną chorobą.

Zobacz wideo Agnieszka Kaczorowska również wygląda pięknie bez makijażu

Matilda de Angelis cierpiała na anoreksję. Aktorka przyznała, że pragnęła uwagi

Piękna Włoszka wydaje się być pewną siebie kobietą, jednak jak sama otwarcie mówi - nie zawsze tak było. Jak czytamy na portalu Daily Mail, Matilda jeszcze kilka lat temu cierpiała na anoreksję. W wywiadzie, którego udzieliła w 2018 roku zdradziła, że pragnęła uwagi i akceptacji.

Dla mnie anoreksja była sposobem patrzenia na siebie. To był drastyczny sposób powiedzenia: Jestem tutaj, spójrz na mnie.

De Angelis po wielu latach akceptuje siebie i swoje ciało takim, jakim jest. Nie wstydzi się też niedoskonałości. Wręcz przeciwnie - fotografuje je i udostępnia w mediach społecznościowych, aby inni młodzi ludzie zobaczyli, że nawet ich idole nie są perfekcyjni.

Dziś staram się pokazać jak najwięcej mojej ludzkiej strony, zwłaszcza w mediach społecznościowych. Mówię o tym i pokazuje zdjęcia z plamami i rozstępami.

Tylko ostatnio aktorka udostępniła zdjęcie bez makijażu i z widocznymi niedoskonałościami na twarzy. Internauci licznie dziękują jej za tę szczerość.

Pryszcze są seksowne, cellulit jest seksowny, brzuch seksowny.
 

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli potrzebujesz rozmowy z psychologiem, możesz zwrócić się do Całodobowego Centrum Wsparcia [link: https://liniawsparcia.pl/] pod numerem 800 70 2222. Pod telefonem, mailem i czatem dyżurują psycholodzy Fundacji ITAKA udzielający porad i kierujący dzwoniące osoby do odpowiedniej placówki pomocowej w ich regionie. Z Centrum skontaktować mogą się także bliscy osób, które wymagają pomocy. Specjaliści doradzą co zrobić, żeby skłonić naszego bliskiego do kontaktu ze specjalistą.

Więcej o: