wybory prezydenckie 2020
-
Kandydaci na prezydenta jako kobiety? Ten mem podbija internet. Raphaela Trzaskowska to największa konkurentka Andrei
Debata prezydencka za nami. W sieci jak zwykle nie zabrakło memów z jej bohaterami w roli głównej. Tym razem internauci sprawdzili, jak kandydaci wyglądaliby w wersji damskiej. Uśmiech gwarantowany.
-
Zarośnięty Michał Żebrowski zbiera podpisy dla Rafała Trzaskowskiego na Podhalu. Przyjaźnią się od wielu lat
Michał Żebrowski jest obecnie w górach, jednak nie przeszkadza mu to w pomocy przyjacielowi. Aktor zbiera podpisy dla Rafała Trzaskowskiego.
-
Paulina Kosiniak-Kamysz na konferencji. Beżowy płaszcz podkreślił ciążowe krągłości. Poznaliśmy też już płeć dziecka, a rodzice wybrali imię
Paulina Kosiniak-Kamysz wspiera męża w walce o urząd prezydenta RP. Na konferencji prasowej wystąpiła w beżowym płaszczu. Ciężko oderwać wzrok od zaokrąglonego brzucha.
-
Krzysztof Bosak zabrał żonę na weekend za miasto. Zakochani relaksowali się na kajakach
Krzysztof Bosak skorzystał ze słonecznej pogody i wybrał się z bliskimi za miasto. Kandydat na prezydenta to zapalony kajakarz.
-
Córka Władysława Kosiniaka-Kamysza skończyła rok. Polityk pochwalił się rodzinnym zdjęciem. "Może być dumna z taty"
Władysław Kosiniak-Kamysz ubiega się w tym roku o urząd prezydenta. W przerwie od kampanii prezydenckiej polityk znalazł czas dla najbliższych. Okazja była wyjątkowa.