Anastazja Lisowska

Ukończyła studia na kierunku filologia germańska. Interesuje się językami obcymi oraz czytaniem książek o tematyce kryminalnej i podróżniczej. W wolnym czasie uwielbia testować rozmaite triki z TikToka oraz uprawiać sport.

 • Co dziś słychać u gwiazd 'Niani'? Kot robi zawrotną karierę, Maciejowska potrzebuje pomocy
 • Martyna Wojciechowska zaręczyła się pięć razy. Przed ślubem z milionerem uciekła w Himalaje

  Martyna Wojciechowska zaręczyła się pięć razy. Przed ślubem z milionerem uciekła w Himalaje

  - Nie ma nic ważniejszego niż miłość - mawia Martyna Wojciechowska. Dziennikarka, podróżniczka i działaczka społeczna ma na koncie wiele sukcesów, jednak jej życie osobiste nie było usłane różami. Wojciechowska była zaręczona z pięcioma mężczyznami, dwa razy prawie stanęła na ślubnym kobiercu, ale sakramentalne "tak" powiedziała tylko raz. - Martyny nie da się zdobyć, na nią trzeba zasłużyć - powiedział Przemysław Kossakowski, który jako jedyny doprowadził ją do ołtarza. Ich związek zakończył się "z dnia na dzień", po trzech miesiącach od ślubu.

 • Miłość życia znalazł przy skrzynce z korkami. Pieczka zaproponował pomoc, ale Henryka 'nie pozwoliła'

  Miłość życia znalazł przy skrzynce z korkami. Pieczka zaproponował pomoc, ale Henryka "nie pozwoliła"

  Franciszek Pieczka przez lata zdobywał serca widzów rolami, które wspominamy do dziś. W pamięci wielu z nas zapisał się przede wszystkim jako Gustlik z serialu "Czterej pancerni i pies", a później jako Stach Japycz z "Rancza". Nie moglibyśmy go jednak podziwiać na ekranach telewizorów, gdyby nie to, że postawił się ojcu i rzucił studia na politechnice. Lata spędzone na PWST w Warszawie zaowocowały jednak nie tylko błyskotliwą karierą Pieczki. To w akademiku spotkał kobietę, z którą spędził pół wieku.

 • Odtwórca roli Snape'a zwlekał ze ślubem 47 lat. Na uroczystości 'nikogo nie było'
 • Jack Nicholson przez lata żył w kłamstwie. Prawda o jego matce wstrząsnęła Hollywood

  Jack Nicholson przez lata żył w kłamstwie. Prawda o jego matce wstrząsnęła Hollywood

  W 1974 roku Jack Nicholson miał już na koncie trzy nominacje do Oscarów. Do kin miał wkrótce trafić film "Chinatown" z jego udziałem, dlatego magazyn "Time" chciał przeprowadzić z nim wywiad. Rozmowa nie dotyczyła jednak wyłącznie kina, ale także rodziny Nicholsona. - Czy to prawda, że pana siostra June jest pana matką? - usłyszał w słuchawce telefonu. Wstrząśnięty aktor zaprzeczył i poprosił dziennikarza, żeby nie pisał o takich plotkach. Niedługo później poznał prawdę, którą rodzina skrywała przed nim przez blisko 40 lat.

 • 'Największą frajdę sprawiało mu świntuszenie w obecności młodych aktorek'. Ożenił się z trzema
 • Mroczne sekrety Roberta De Niro. Narkotyki to dopiero początek

  Mroczne sekrety Roberta De Niro. Narkotyki to dopiero początek

  Robert De Niro to bez wątpienia jedna z największych gwiazd Hollywood. Mimo że cieszy się światową sławą i zaliczany jest do grona najwybitniejszych aktorów swojego pokolenia, dla wielu nadal jest zagadką. Jakie tajemnice skrywa artysta znany z takich filmów jak "Ojciec chrzestny", "Taksówkarz" czy "Chłopcy z ferajny"? W życiorysie De Niro nie brakuje skandali i romansów.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.