-
Kinga Rusin wstawiła zdjęcie z Egurrolą. "Pozdrawiam Was, gwiazdy TVP, i lustra w Waszych domach też, o ile jeszcze tam wiszą?!"
Kinga Rusin zabrała głos w sprawie nowej posady Agustina Egurroli w "Dance Dance Dance" w TVP. Nie oszczędziła dawnego kolegi.
-
Weronika Marczuk skomentowała post Piróga o nowej pracy Agustina Egurroli w TVP. Wspomniała dawne czasy. "Piękne lata"
Weronikę Marczuk wzięło na wspominki pod postem Michała Piróga. Odniosła się do ich współpracy w "You can dance".
-
Michał Piróg ostro skomentował nową posadę Agustina Egurroli w TVP. "Na balach u wielu sku***eli zawsze grała jakaś orkiestra"
Michał Piróg odniósł się do nowej pracy Agustina Egurroli, który został jurorem w show "Dance Dance Dance" emitowanym w TVP. Tancerz nie przebierał w słowach.
-
Gwiazdor "Gry o tron" został ojcem! Kit Harington i Rose Leslie zostali przyłapani z dzieckiem. Magazyn opublikował ich zdjęcia
Kit Harington i Rose Leslie, znani z kultowego serialu "Gra o tron", zostali rodzicami. Powitali swoje pierwsze dziecko.
-
Ewa Gawryluk w odważnej stylizacji na ramówce Polsatu. Postawiła na mini i głęboki dekolt. "Jak osiemnastka". Odpowiedziała
Ewa Gawryluk była jedną z gwiazd na czerwonym dywanie podczas prezentacji wiosennej ramówki Polsatu. Fani byli oczarowani jej stylizacją.
-
Meghan Markle i książę Harry w show Oprah Winfrey. Opowiedzą o ciąży i odejściu z rodziny królewskiej
Meghan Markle i książę Harry po raz pierwszy wystąpią w talk-show telewizyjnym u Oprah Winfrey. Para zdecydowała się na szczery wywiad, w którym ujawni intymne tajemnice.
-
Ewa Wachowicz w "Przyjaciółkach"? Fani serialu podejrzewali, że zajmie miejsce Magdy Stużyńskiej. Była miss zareagowała [PLOTEK EXCLUSIVE]
Magdalena Stużyńska nie pojawiła się na planie wiosennego spotu Polsatu. Fani "Przyjaciółek" natychmiast zaczęli się obawiać, że nie pojawi się w nowym sezonie. Ewa Wachowicz zdradziła nam, jaka jest prawda.
-
Krzysztof Kowalewski miał poważne problemy ze zdrowiem. "Było bardzo źle". Trafił do szpitala
Krzysztof Kowalewski już w kwietniu miał poważne problemy zdrowotne. O szczegółach opowiedział wtedy jego przyjaciel.
-
Krzysztof Kowalewski nie żyje. Zmarł w wieku 83 lat. Żona czule go pożegnała
Krzysztof Kowalewski nie żyje. Informację o śmierci aktora przekazała jego żona, Agnieszka Suchora.
-
Anna Lewandowska zaprosiła do siebie fryzjerkę. "Czekałam z utęsknieniem. Robimy nowy kolor". Pochwaliła się efektem
Anna Lewandowska pochwaliła się na Instagramie wizytą fryzjerki. Miał być "nowy kolor, a tak naprawdę odświeżenie", jak sama zapowiedziała. Zobaczcie efekt końcowy.
-
Agnieszka Kaczorowska w "Pytaniu na śniadanie". Pozowała, trzymając się za ciążowy brzuch. "Zachwycam się swoją energią"
Agnieszka Kaczorowska była gościnią sobotniego "Pytania na śniadanie". Aktorka i tancerka zaprezentowała na zdjęciach swój powiększający się ciążowy brzuch.
-
Gwiazdy "Przyjaciółek" bez serialowej Anki w spocie Polsatu. Fani boją się, że zabraknie jej w nowym sezonie. Odpowiedziała
Małgorzata Socha, Joanna Liszowska, Anita Sokołowska brały udział w nagraniach do wiosennej ramówki Polsatu. Na planie zabrakło jednak czwartej gwiazdy "Przyjaciółek". Fani martwią się, że Magdalena Stużyńska nie pojawi się w nowym sezonie.
-
Natalia Sisik potrafi przestraszyć swoich bliskich. "Musieli wyważać drzwi" [KOŁO PLOTKA EKSTRA]
Gwiazdą najnowszego odcinka "Koło Plotka" jest Natalia Sisik, TikTokerka. Zdradziła wiele tajemnic ze swojego życia. Przyznała, że... ma "przerażająco twardy sen".
-
"Rolnik szuka żony". Uczestniczka programu urodziła dziecko. Pokazała zdjęcie i zdradziła imię. Jest piękne i tradycyjne
Natalia z "Rolnik szuka żony" urodziła dziecko! Wrzuciła na Instagram urocze zdjęcie. W opisie ujawniła imię pociechy.
-
"Nasz nowy dom". Katarzyna Dowbor żegna uczestniczkę programu. Anna Warsewicz zmarła na raka. Osierociła córkę
Katarzyna Dowbor poinformowała, że uczestniczka jednego z odcinków programu "Nasz nowy dom" zmarła na chorobę nowotworową. Miała 20 przerzutów do kości.
-
Cezary Pazura porównał zarobki w czasie pandemii do tych ze stanu wojennego. "Nie panikowałem"
Cezary Pazura nie ukrywa, że wraz z początkiem pandemii odczuwał duży lęk związany z zapewnieniem spokoju ekonomicznego swojej rodzinie. Okazuje się jednak, że miał za sobą jeszcze gorsze czasy.
-
Prezenterka stacji TVN urodziła córkę. Wybrała dla niej lubiane przez gwiazdy imię
Justyna Sieklucka, prezenterka stacji TVN, została mamą. Radosna nowina obiegła sieć. Ujawniono zarówno płeć dziecka prezenterki, jak i imię.
-
Polka wyszła za syna prezydenta Meksyku, gra w serialu Netfliksa. Ludwika Paleta od lat robi zagraniczną karierę
Ludwika Paleta mieszka w Meksyku i tam robi aktorską karierę. Teraz możemy oglądać ją w jednym z seriali na Netfliksie. Okazuje się, że poza granicami Polski jest znana od lat.
-
Rafał O. po latach usłyszał wyrok. Aktor kierował groźby karalne i zniszczył sprzęt pracownika firmy, która naprawiała awarię
Zakończyła się sprawa sądowa Rafała O. Po czterech latach aktor usłyszał wyrok.
-
Nigdy nie czuła się piękna. Cierpienie zagłuszała alkoholem i operacjami plastycznymi. Jamie Lee Curtis ukojenie znalazła w pisaniu
Jamie Lee Curtis nigdy nie chciała być aktorką, ale na dużym ekranie debiutowała w pierwszoplanowej roli. Szybko doceniono jej talent, a ona sama nie musiała latami walczyć o role. Nie czuła się jednak szczęśliwa i przez 20 lat wspomagała się alkoholem oraz opiatami. Dziś angażuje się w akcje charytatywne i pomaga osobom z podobnymi problemami.