Justyna Steczkowska miała wyjątkowego architekta do aranżacji willi. Opłaciło się? Sypialnia jest bardzo stylowa

Przyjrzeliśmy się podwarszawskiej willi Justyny Steczkowskiej. Wnętrza domu są bardzo stylowe, ale to ogromny ogród robi największe wrażenie.

Justyna Steczkowska mieszka w stylowej willi w podwarszawskich Radziejowicach. Dom w całości zaprojektował mąż artystki, który z zawodu jest architektem. Posiadłość mieści się na działce o powierzchni jednego hektara. Wokalistka uwielbia wypoczywać w ogromnym ogrodzie, w którym nie brakuje wysokich drzew. Bardzo intrygujące są również wnętrza, których wystrój może zaskakiwać.

Zobacz wideo Justyna Steczkowska ma problem z kręgosłupem przez chodzenie na szpilkach?

Katarzyna CichopekKatarzyna Cichopek odpowiada na zarzuty o retusz zdjęć z treningów

Kuchnia utrzymana w nowoczesnym stylu

Justyna Steczkowska jakiś czas temu pochwaliła się w mediach społecznościowych przestronną i bardzo jasną kuchnią. Pomieszczenie jest utrzymane w jasnych kolorach. Nowe, białe szafki kuchenne są wewnątrz podświetlane i świetnie współgrają ze zlewem fartuchowym i białymi sprzętami AGD ustawionymi na blacie. Pod oknem stoi duża wyspa kuchenna. Kuchnia jest nowoczesna, ale dzięki doniczkom do ziół i wazonom zyskała trochę klasyki.

 

Stylowa sypialnia

Tylko na pierwszy rzut oka w sypialni Justyny połączono niepasujące do siebie motywy. Na łóżku leży koronkowa kapa, a na niej poduszki we wzór panterki. Natomiast obok stoi fotel w kształcie czerwonych ust. W sypialni jest też duża biała szafa, a na ścianach wiszą liczne zdjęcia i plakaty w ramkach. Według nas pomieszczenie wygląda bardzo stylowo. Malowniczo wyglądają też drzwi prowadzące na taras i ogród.

 

Ogromna działka 

Działka o powierzchni jednego hektara pozwoliła na stworzenie pięknego ogrodu. Justyna Steczkowska z pewnością w słoneczne dni spaceruje z córką wzdłuż oczka wodnego i wypoczywa na stylowej huśtawce. Jeżeli gwiazda nie chce siedzieć w środku domu, może również relaksować się na tarasie, który jest zdobiony przez liczną roślinność. Gwiazda zadbała też o wygodną leżankę idealną na krótkie drzemki.

 
 

Ulubione pomieszczenie Justyny Steczkowskiej

Możemy podejrzewać, że ulubionym miejscem wokalistki w domu jest pokój z dużym, wiszącym białym fotelem. To właśnie siedząc na nim, nagrywa liczne filmiki, którymi dzieli się w mediach społecznościowych. Pomieszczenie utrzymane jest podobnie jak kuchnia w bardzo jasnych kolorach. Warto też zwrócić uwagę na leżącą na podłodze czarno-białą skórę krowy.

 
 

Podoba wam się willa Justyny Steczkowskiej?

Etiennette Wiśniewska i Michał WiśniewskiMichał Wiśniewski ostrożnie o coming oucie córki. Anna Świątczak zdradziła więcej

Więcej o: