Brigitte Bardot kończy 80 lat. Z tej okazji wzięła udział w wyjątkowej sesji. Pierwszej od 7 lat

Od tych zdjęć nie można oderwać oczu! Brigitte Bardot to dzisiaj elegancka dama. Rzadko pozwala się fotografować, ale z okazji urodzin zrobiła wyjątek.

Kiedyś była symbolem seksu i regularnie burzyła mężczyznom krew w żyłach. Miała czterech mężów, ale sama przyznaje, że była w bliskich relacjach z 17 mężczyznami. Wśród nich są: muzyk Serge Gainsbourg, aktor Jean-Louis Trintignant, przemysłowiec Bernard d'Ormale oraz włoski playboy Luigi Rizii.

Po nagraniu poszliśmy na kolację. Pod stołem chwyciłam jego rękę. Byliśmy już tylko my. Świat przestał dla nas istnieć. To była szalona miłość, o jakiej się marzy, miłość, która pozostanie w naszej pamięci, w naszych wspomnieniach - tak wspominała szaloną namiętność do Gainsbourga.

Dzisiaj Brigitte Bardot obchodzi 80. urodziny. Od dawna w cieniu. Rzadko udziela wywiadów. Równie rzadko daje się fotografować. Zaszyła się w swoim ukochanym Saint-Tropez. Żyje w towarzystwie zwierząt, w obronie których występowała przez całe życie. Tuż przed urodzinami ujawniono zdjęcia z wyjątkowej sesji zdjęciowej zrobionej niedawno. Dzięki niej możemy zobaczyć, jak dzisiaj wygląda dawna bogini seksu.

<< WYJĄTKOWE ZDJĘCIA BRIGITTE BARDOT >>

20 września 80. urodziny obchodziła inna wielka gwiazda, Sophia Loren. Jej wyjątkowe archiwalne zdjęcia zobaczycie tutaj .

alex

Więcej o: