Małgorzata Szumowska pierwszy raz OFICJALNIE z Mateuszem Kościukiewiczem. Już się nie ukrywają!

Fajna para?

Małgorzata Szumowska i Mateusz Kościukiewicz spotykają się od ponad roku, ale dopiero teraz pierwszy raz oficjalnie przyszli razem na imprezę! Reżyserka jest starsza od aktora o 13 lat.

Małgorzata Szumowska, Mateusz Kościukiewicz.Małgorzata Szumowska, Mateusz Kościukiewicz. KAPIF

Para przyszła na premierę filmu "Bez wstydu", w którym Kościukiewicz zagrał główną rolę męską. Poznali się w 2011 roku na planie filmu Szumowskiej "Nowhere". Reżyserka rozstała się z Jackiem Drosio, z którym ma syna Maćka. Wcześniej była żoną operatora filmowego, Macieja Englerta. Przyjaźni się z nim i jego obecną partnerką, Mają Ostaszewską.

Maja Ostaszewska, Małgorzata Szumowska i Michał Englert to nietypowy, przyjacielski trójkąt. Otóż aktorka jest związana z operatorem, który wcześniej był mężem reżyserki. Szumowska za Michała Englerta wyszła w 2001 roku. Cztery lata później Englert poznał Maję Ostaszewską na planie filmu 'Solidarność, Solidarność'. Wybuchło między nimi uczucie na tyle silne, że Englert zostawił dla niej żonę. Dziś tworzą z dwójką dzieci, synem Franciszkiem i córką Janiną , szczęśliwą rodzinę. Szumowska musiała wybaczyć niewiernemu mężowi, gdyż  wszyscy troje często spotykają się na gruncie zawodowym. Ostatnio reżyserka kręciła film 'Nowhere', w którym zagrała Maja Ostaszewska, a autorem zdjęć był Michał Englert. We wtorek na pokazie Roberta Kupisza aktorka, operator i reżyserka potwierdzili, że nie ma między nimi nieporozumień. Nie unikali się, a nawet chętnie rozmawiali ze sobą i wspólnie pozowali do zdjęć.Maja Ostaszewska, Małgorzata Szumowska i Michał Englert to nietypowy, przyjacielski trójkąt. Otóż aktorka jest związana z operatorem, który wcześniej był mężem reżyserki. Szumowska za Michała Englerta wyszła w 2001 roku. Cztery lata później Englert poznał Maję Ostaszewską na planie filmu "Solidarność, Solidarność". Wybuchło między nimi uczucie na tyle silne, że Englert zostawił dla niej żonę. Dziś tworzą z dwójką dzieci, synem Franciszkiem i córką Janiną , szczęśliwą rodzinę. Szumowska musiała wybaczyć niewiernemu mężowi, gdyż wszyscy troje często spotykają się na gruncie zawodowym. Ostatnio reżyserka kręciła film "Nowhere", w którym zagrała Maja Ostaszewska, a autorem zdjęć był Michał Englert. We wtorek na pokazie Roberta Kupisza aktorka, operator i reżyserka potwierdzili, że nie ma między nimi nieporozumień. Nie unikali się, a nawet chętnie rozmawiali ze sobą i wspólnie pozowali do zdjęć. KAPIF

Mateusz Kościukiewicz ma 26 lat i jest uznawany za jednego z najzdolniejszych aktorów młodego pokolenia. Rozgłos zyskał dzięki roli w filmie Jacka Borcucha "Wszystko, co kocham". W 2010 roku uhonorowano go nagrodą im. Zbyszka Cybulskiego za rolę w filmie "Matka Teresa od kotów".

Małgorzata Szumowska, Mateusz Kościukiewicz.Małgorzata Szumowska, Mateusz Kościukiewicz. KAPIF

Jak Wam się podoba ta para?

Jax

Zobacz także:

Gwiazdy jako przeciętni Amerykanie! Zobacz GENIALNE fotomontaże!

Paulina Sykut z mężem wrócili z wakacji! Tylko nam zdradziła, gdzie odpoczywali!

Ekskluzywne samochody, drogie torebki, prywatna sala kinowa. Radwańska: Ciężko pracowałam na to, co mam!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.