TVP szuka współprowadzącej "The VOICE of Poland"

Mielcarz? Szulim? Bachleda-Curuś? Zielińska?

Muzyczne show "The VOICE of Poland. Najlepszy głos!" jeszcze nie wystartowało, a już wzbudza mnóstwo emocji! Najpierw spekulowano na temat prowadzącego program. Gdy TVP oficjalnie podała informację, że gospodarzem programu będzie Hubert Urbański, zaczęły się spekulacje na temat jego programowej partnerki...

Format przewiduje, że odcinki na żywo prowadzi duet prowadzących - mężczyzna i kobieta. Z kim więc Urbański poprowadzi "The VOICE of Poland"?

Na korytarzach na Woronicza wymienia się tylko cztery nazwiska. Wśród nich Magdalenę Mielcarz, która nie wzięła udziału w drugiej edycji "Top model. Zostań modelką" i tym samym ma dużo wolnego czasu, a poza tym znana jest już produkcji programu - firmie Rochstar. Drugą poważną kandydatką jest prezenterka telewizyjnej Dwójki Agnieszka Szulim. Ta świetnie radzi sobie zarówno jako prowadząca "Pytanie na śniadanie", jak i plenerowych imprez TVP, nigdy natomiast nie prowadziła dużego formatu, więc może to właśnie ona dostanie szansę? Oprócz Mielcarz i Szulim propozycję prowadzenia show dostały także Katarzyna Zielińska i Alicja Bachleda-Curuś.

Która najbardziej przekona do siebie dyrekcję TVP 2 i producenta programu Rinke Roojensa? Wszystko będzie jasne za kilka dni.

A którą Wy chcielibyście zobaczyć jako współprowadzącą program? Zagłosujcie w naszej sondzie!

pałacyk

Zobacz także:

Kto będzie czwartym jurorem "The VOICE of Poland"?

To pewne! Urbański poprowadzi "The VOICE of Poland"

Nergal dostanie 9 tysięcy za odcinek!

Która z nich powinna współprowadzić The VOICE of Poland?
Więcej o: