Wolszczak wycofała z emisji program o operacjach Górniak?

Wolszczak wystraszyła się wyznania prawdy.

Przychodzi Edyta do lekarza... i na tym koniec. Grażyna Wolszczak w asyście chirurgów plastycznych miała wyznać prawdę dotyczącą wszystkich operacji Edyty. Zmieniła jednak zdanie i kiedy nagrano cały odcinek "Przychodzi baba do lekarza" poświęcony Edycie Górniak , wycofała go z emisji. Podobno aktorka za bardzo przestraszyła się ewentualnych konsekwencji.

Kiedy pojawiła się możliwość oceny poprawek wizualnych Górniak w jednym z odcinków, Wolszczak była zdeterminowana w dążeniu do jego emisji. W końcu mogła odegrać się za poniżanie ze strony Edzi, które spotkało ją w "Rankingu gwiazd". Dla niewtajemniczonych - Górniak umieściła Wolszczak na ostatnim miejscu w rankingu, co oznaczało, że jej talent jest mocno dyskusyjny. Grażyna przegrała wtedy nawet z Weroniką Rosati, a to musiał być policzek.

Aktorka uznała jednak, że z Edytą nie ma sensu iść na wojnę i darowała sobie całą sprawę. Mało tego, zaprzecza jakoby kiedykolwiek taki odcinek powstał.

Wszystko przecież było już zmontowane. Wcześniej nie miała oporów, by zdemaskować Górniak - mówi w "Na Żywo" osoba z otoczenia Wolszczak.

Po samobóju aktorki w pojedynku Wolszczak kontra Górniak odnotowujemy wynik 0:2.

elv

Zobacz TO:

Edyta Górniak zmienia nazwisko

Wolszczak ma 53 lata, a wygląda na 35!

One kiedyś były mężczyznami - znane transseksualistki

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.