Wieczorkowski przeprasza aktorów "Klanu"

Jan Wieczorkowski obraża.

Kilka tygodni temu Jan Wieczorkowski na łamach "Twojego Stylu" obraził serialowych aktorów. Przypomnijmy:

W takich produkcjach zatrudniani są ludzie tani, więc mniej zdolni. A ja chciałem się rozwijać. Odszedłem sześć lat temu i to była najlepsza decyzja w moim życiu - powiedział w rozmowie z miesięcznikiem "Twój styl".

Żeby było zabawniej, wypowiedź dotyczyła aktorów serialu " Klan " w którym Jan zaczynał karierę. Zabrzmiało fatalnie i tak też zostało odebrane przez ludzi związanych z serialami. Teraz Wieczorkowski poszedł po rozum do głowy i przeprasza kolegów po fachu:

Bardzo przepraszam za moją wypowiedź zamieszczoną w "Twoim Stylu" i cytowaną przez "Super Express". Głupio to powiedziałem, nie chciałem nikogo urazić, tym bardziej że grałem i gram w serialach. Użyłem niefortunnego skrótu. Chciałem być ironiczny, a zostało to odczytane wprost. Chodziło mi raczej o powszechny pogląd, również dziennikarzy, a zwłaszcza internautów, deprecjonujący aktorów grających w serialach. Wynagrodzenia ekip serialowych, nie tylko aktorów, są niższe niż w fabule. Dlaczego? Przecież nie są mniej zdolni. Jeszcze raz przepraszam Koleżanki i Kolegów za niezręczność - czytamy w oświadczeniu Jana na Se.pl

Najważniejsze, że przeprosił i zachował się honorowo. Wybaczacie?

Mrock

Zobacz także:

Zniknęli z seriali. Co teraz robią?

Wieczorkowski o aktorach "Klanu": Tani i mniej zdolni

Zniknęli z seriali. Co robią?

Więcej o: