Błękitnokrwiści - Klucze do Repozytorium - konkurs!

Do wygrania kolejna część sagi!

Kolejna książka Melissy De La Cruz trafiła do księgarni. O czym jest?

Wygnani z niebios, przeklęci przez Boga, trwają na ziemi, pijąc krew śmiertelnych. Elita elit, twarze z pierwszych stron gazet, wampiry z Manhattanu... Nieśmiertelni, którym grozi zagłada.
Życie Schuyler, Jacka, Mimi i Bliss toczy się własnymi torami. Kruche sojusze, seria tajemniczych morderstw, zakazana miłość... Kim są naprawdę ci, którzy żyją setki i tysiące lat, ci, którzy odradzają się pod różnymi postaciami, którzy noszą różne imiona i zmieniają twarze jak karnawałowe maski? Głęboko pod ziemią, za zamkniętymi drzwiami, znajduje się repozytorium - miejsce, gdzie, skryte przed oczyma niepożądanych gości, spoczywają dokumenty i świadectwa.
Część z nich za chwilę ujrzy światło dzienne... Nieznane wydarzenia, urywki historii, zaginione oficjalnie listy i tajne dokumenty, one właśnie składają się na "Klucze do repozytorium" - klucze do tajemnicy błękitnokrwistych.

Kotek ma dla Was konkurs - do wygrania 5 książek "Błękitnokrwiści. Klucze do Repozytorium"

Co zrobić, aby wygrać? Tym razem wystarczy...

1. Przekonać Kotka w maksymalnie 3 zdaniach, że książka powinna powędrować właśnie do Was.

2. Swoją pracę i dane (imię, nazwisko, adres, telefon kontaktowy i nick na Kotku) wyślij na adres: kotek.pl_konkursy@agora.pl

3. W tytule maila wpisz: REPOZYTORIUM

4. Na Wasze maile Kotek czeka do wtorku, 2 listopada, do końca dnia

5. Książki powędrują do 5 osób, które najciekawiej odpowiedzą

Powodzenia!

regulamin konkursu

Więcej o: