Emocjonujący odcinek "Mam talent". WIDEO

8-letni hip hopowiec, polska Cher, 11-letnia piosenkarka, kręcący długopisem i bliźniacy akrobaci. Kto był najlepszy? Zdecyduj w naszej sondzie.

Za nami kolejny odcinek "Mam talent" . Tym razem ekipa programu zawitała do Gdańska. Na samym początku serca jurorów i publiczności podbił egipcjanin Ibrahim Mahmoud wykonaniem tańcem derwisza. Oczywiście trzy razy TAK. Kolejne emocje zapewniło trio "The Talents". Ich występ został przerwany przez jurorów bardzo szybko. Kuba Wojewódzki podsumował:

To było gorsze niż wizyta księdza w domu.

Jurorzy zaproponowali udział w programie Patrycji Malinowskiej. Po kolejnym przesłuchaniu, przeszła do finału. Mnóstwo uśmiechów wzbudziła dziecięca grupa taneczna "Shockdance " z charyzmatyczną "kierowniczką" na czele. Prawdziwy szok wywołał jednak Darek występujący jako Cher . Nie chodziło jednak o strój, ale o to że śpiewał na żywo(!) głosem... amerykańskiej wokalistki. Kuba powiedział:

Patrzyłem na twój tyłek! Jezus Maria, przez pierwsze 30 sekund myślałem, że on śpiewa z playbacku.

Agnieszka Chylińska dodała:

Fantastycznie naśladujesz Cher i masz super głos! Tak samo jak ona oblizujesz usta...

Oczywiście Darek dostał trzy razy TAK. Ciekawe czy w finale zmieni repertuar i... strój?

Potem wielką furorę zrobił 8-letni hip-hopowiec Jędrek , który swoim tańcem zachwycił i jurorów i publiczność. Po Jędrku wystąpiła niezbyt urzekająca recytatorka a'la Barbie, 62-letnia tancerka flamenco i zespół "policjantek"-tancerek M.I.G. Żadne z nich nie przeszło do finału. Za to po trzy razy TAK dostali bliźniacy-akrobaci Kamil i Krystian i kręcący długopisem Daniel. Na koniec wszystkich na kolana powaliła 11-letnia Magda Welc . Agnieszka Chylińska powiedziała:

To najpiękniejszy moment tego programu.

Kuba dodał:

Tacy ludzie są sensem "Mam talent".

Oczywiście Magdę zobaczymy w finale.

Poza tym w finale pojawi się żongler Marcin Hałas i zespół dęty Emitels Brass. Macie swojego faworyta? Zagłosujcie w naszej sondzie, kto był najlepszy?

Aik

Zobacz także:

Ruszył "Mam Talent"! Kto wystąpił?

Pianista bez rąk w chińskim "Mam talent". Wideo

Przeciek z "Mam Talent 3". Wideo

Kto wypadł najlepiej?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.