Kim jest nowy facet Ani Wiśniewskiej?

I co na to wszystko Michał?

Facebook stał się ulubionym serwisem społecznościowym rodziny Wiśniewskich. To tam Ania i Michał ogłosili swoje rozstanie. Michał Wiśniewski wciąż jest bardzo aktywny. Wrzuca dużo zdjęć z koncertów i imprez. Z kolei Ania zachwyca się swoim macierzyństwem.

Gdyby każda mama otrzymywała jakąś nagrodę pieniężną za ugotowany obiad, czas miło spędzony z dzieciaczkami, za nocne wstawanie do maluchów, za przytulanie i opiekowanie się nimi myślę, że kupiłabym sobie ten kraj i okolice :-) Czy ktoś napisze mi w komentarzach, że jestem wspaniałą mamą? proszę :-) - napisała Ania.

Pod jej wpisem od razu posypały się komentarze znajomych i fanów Ani. Jeden z nich napisał Michał, kolega z zespołu Ich Troje . Oto on:

Jesteś cudowna mamą. Nie robisz niczego na pokaz. To jest najpiękniejsze. Nie musisz chodzić po telewizjach i galeriach handlowych by udowodnić, że jesteś wspaniałą mamą. Tamto jest słabe - i wiesz o co mi chodzi - napisał Michał Ż.

Ich TrojeIch Troje KAPIF.PL/KAPIF

Czyżby jakaś aluzja do Wiśniewskiego? Nie wiemy. W każdy razie na swoje konto Michał wrzucił print screen tej rozmowy i tak ją skomentował:

Państwo Michał i Ania Ż. kontynuują znajomość mimo zagryzienia wargi w trakcie konvertu :-) To się nazywa siła związku! - napisał Michał Wiśniewski.

Nowy partner Ani Wiśniewskiej jest podobno perkusistą Ich Troje . Życzymy powodzenia! A Michał niech lepiej nie drwi z nowego związku żony, a skupi się na swoim życiu prywatnym.

Sancita

Zobacz także:

Michał Wiśniewski zabrał dzieci na imprezę

Wiśniewski zachwyca się facetem Mandaryny

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.