Michał Wiśniewski przyzwyczaił się do wystawnego życia w blasku fleszy. Gdy był najpopularniejszym artystą w Polsce, pławił się w luksusie i zarabiał grube miliony. Teraz jego życie wygląda zupełnie inaczej. "Fakt" sugeruje, że Michał ma problemy finansowe i grozi mu nawet komornik.
To, co się ostatnio dzieje wokół Michała, zaczęło go przytłaczać. Wszystko bardzo go dotyka. Chciałabym, żeby mój mąż znów dostał takiego energetycznego kopa, żeby trochę odżył. Czekam, aż w jego oczach znów zabłyśnie ogień. Taki, jaki widziałam, gdy w 2003 roku przyszłam do Ich Troje - mówi "Faktowi" Ania
Zamiast nagrywać piosenki, Michał woli grać w kasynie. Czy miłość do pokera rzeczywiście zniszczyła jego małżeństwo?
Jesteśmy normalnym małżeństwem. Czasem się kłócimy i mamy jakieś swoje małe dymy. Nie zmienia to jednak faktu, że bardzo się kochamy i nie mamy zamiaru się rozstawać - twierdzi Ania.
Oby tylko Ania nie podzieliła losu Mandaryny. Gdy Marta zaczęła robić solową "karierę", Michał zamienił ją na nowszy model.
Szaza