Wakacje zbliżają się wielkimi krokami - co będzie można oglądać w telewizji?

Disney Channel podał już informację o wakacyjnych programach.

19 czerwca kończy się szkoła, zaczyna się laba! 2 miesięce wakacji, które można spędzić na podróżach, spotkaniach ze znajomymi, uprawianiu sportu... Ale w deszczowe dni dobrze by było obejrzeć coś ciekawego w telewizji!

Stacje telewizyjne na pewno przygotują specjalne letnie ramówki, w których będzie dużo programów dla dzieci i młodzieży. Disney Channel przygotował już swoje propozycje. Oto kilka z nich.

Program Ochrony Księżniczek

Disney Channel zaprasza na najnowszy film z Seleną Gomez i Demi Lovato w rolach głównych. Premiera filmu " Program Ochrony Księżniczek " w sobotę 20 czerwca o godz. 10:30 .

Dzień przed premierą filmu będzie poświęcony Demi i Selenie. 19 czerwca między godz. 16:00 a 21:00 widzowie zaproszeni zostaną do obejrzenia seriali i filmów z udziałem obu gwiazd "Programu Ochrony Księżniczek".

W dniu premiery o godz. 9:15 pokazane zostaną najnowsze odcinki seriali " Czarodzieje z Waverly Place " i " Suite Life: Nie ma to jak statek ". 

Dodatkowo zaraz po premierze filmu "Program Ochrony Księżniczek" wyświetlony zostanie najnowszy odcinek serialu Hannah Montana !

Koncerty

Koncerty w każdą środę o 16:00 na Disney Channel. Początek już 24 czerwca o godz. 16:00 - tego dnia widzowie zaproszeni zostaną na koncert " Miley Cyrus Live in Berlin ".

W kolejne środy na ekranach zagoszczą z koncertami Jonas Brothers , High School Musical i Cheetah Girl s.

Filmy Disney Channel

Filmy Disney Channel w każdą sobotę wakacji o godz 10:30 . Filmowy sezon na Disney Channel rozpocznie się 27 czerwca o godz. 10:30 premierą filmu "Cadet Kelly ".

Podczas wakacji widzowie zaproszeni zostaną również na premiery innych filmów, w tym "Motorcrossed" , "Gotta Kick It Up" i "Tatastrofa" (ang. Dadnapped). W filmie "Tatastrofa" widzowie zobaczą swoich idoli z różnych seriali Disney Channel. Wśród nich:  Emily Osment, Jason Earles, Moises Arias (wszyscy znani z serialu "Hannah Montana"), David Henrie ("Czarodzieje z Waverly Place") i Phill Lewis ("Suite Life: Nie ma to jak statek").

mat. prasowe

A czy Wy już słyszeliście o planach stacji telewizyjnych na wakacje? O telewizji możecie dyskutować na Forum

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.