Wiemy kim jest nowy facet Herbuś

Plotek zrobił małe śledztwo w celu dowiedzenia się z kim spotyka się Edyta Herbuś. Jej nowy wybranek to 30-letni Maciej Kawulski.

Kim jest Maciek? To były zawodnik karate. Po zakończeniu kariery sportowej, Kawulski został współwłaścicielem federacji KSW (Konfrontacja Sztuk Walki) oraz organizatorem gal MMA w Polsce (Mixed Martial Arts). W skrócie zajmuje się sportami walki organizowanym na ringu czy nawet w klatkach.

Przypominamy, że po raz pierwszy Edyta pokazała się w towarzystwie Maćka na wtorkowej imprezie Polsatu. Informator "SE" zdradził, że Herbuś spotyka się z Maćkiem już od sześciu miesięcy i dodał, że Kawulski jest bardzo zamożnym mężczyzną. Gazeta otwarcie spytała Maćka o to, co łączy go z drobną tancerką.

Znamy się z Edytą od wielu lat, od jakiegoś czasu rzeczywiście trochę bardziej niż po przyjacielsku. Nie ma żadnych sensacji: to zdrowe relacje damsko-męskie. Przez długi czas nie pokazywaliśmy się na oficjalnych imprezach razem, nie chcieliśmy rozgłosu. Ja na przykład o sportach walki mogę rozmawiać godzinami. Ale o Edycie nie chcę mówić, to nasze prywatne sprawy. Na imprezie Polsatu byłem zawodowo, bo przecież ta telewizja transmituje nasze gale. Edyta też miała tam być oficjalnie w związku z jakimś programem. Głupio by było iść oddzielnie, więc po prostu poszliśmy razem - powiedział "SE" Maciek.

KAPIF.PL/KAPIF

Jakimś programem? Widać, że Maciek ma bardzo luźne podejście do show-biznesu oraz kariery Edyty . Dla uściślenia Herbuś była na tej imprezie nie w związku z jakimś programem, a po prostu serialem "Tylko miłość", w którym gra. Tancerka na imprezie Polsatu była dosyć krótko i właściwie ciągle siedziała z Maćkiem. Zresztą już na samych zdjęciach widać, że w ramionach potężnego i postawnego faceta, malutka Edyta czuje się idealnie.

Chcesz mieć pewność, że nie  przegapisz żadnego ciekawego materiału z Plotka? Zapisz się na nasz newsletter, szczegóły TUTAJ

Więcej o: