Siostry Olsen pokazują swoją książkę "Influence"

Już jakiś czas temu pojawiła się informacja, że siostrzyczki Olsen szykują się do debiutu pisarskiego. Książka ma być o modzie. Co w niej znajdziemy?

Ashley Olsen i Mary-Kate Olsen nie spoczywają na laurach. Po karierze w kinie dla młodzieży zabrały się za zupełnie inną dziedzinę - pisarstwo. O czym? Oczywiście o tym, co ich sercu najbliższe, czyli o modzie i o tych, którzy mieli największy wpływ na ich wyjątkowy styl.

Okładka książki jest już dostępna w sieci. Mary-Kate zdobi jej przód, a Ashley przypadło miejsce na drugiej stronie okładki.

Oto krótki opis zawartości dzieła:

Ashley i Mary-Kate zabierają czytelnika w podróż przez swoje życie. Szczególną uwagę zwracają na to, co doprowadziło je do miejsca, w którym znajdują się obecnie. Spotkały się na rozmowie z 20 osobami i napisały też coś o sobie nawzajem. W każdej osobie, z którą przeprowadzały wywiad, odrywają jej inspiracje.

Mary-Kate Olsen potwierdza słowa wydawcy:

- Rozmawiałyśmy z osobami, które nas inspirowały, ponieważ mamy nadzieję, iż dadzą inspirację również innym.

Mowa między innymi o znanym projektancie Karlu Lagerfeldzie.

W książce o zaskakującym tytule "Influence" znajdą się również rysunki bohaterów wywiadów oraz nigdy wcześniej niepublikowane zdjęcia słynnych bliźniaczek. Premiera 28 października w USA.

ZOBACZ TAKŻE: Siostry Olsen zdradzą modowe sztuczki...w książce!

Więcej o: