Luntek zdradził Dodę!

Faceci są jednak niestali w uczuciach. Szczególnie ci, tuż przed dwudziestką. Luntek internetowy król obciachu i serwisu z filmikami, zdradził Dodę ! Już nie jest tylko i wyłącznie jej fanem, bo przerzucił się na jej młodszą rywalkę Tolę Szlagowską ! To dopiero rewolucja!

Luntek podrywa Tolę Szlagowską na muzycznym portalu My Space. Jak twierdzi od razu załapał z nią kontakt. Ciekawe, co chce od Toli i kiedy stanie w jej obronie, bo przecież Szlagowska ma jeszcze gorszą prasę niż Doda. A on Lutek jak wiemy staje w obronie pięknych i coraz młodszych artystów nękanych przez prasę i złośliwych ludzi.

Nawiązałem kontakt z Tolą Szlagowska przez serwis MySpace i wyraźnie iskrzy miedzy nami Bardzo możliwe że za jakiś tam czas zobaczymy się w realuxD Bardzo sie polubilismy,to przecudowna i utalentowana dziewczyna z którą świetnie sie pisze - pisze Luntek.

Luntek bardzo chce zbliżyć się do Toli Szlagowskiej . Nieoficjalnie wiadomo, że miał poznać się z nią w stołecznym Empiku, gdy Tola podpisywała płytę. Ale tego nie udało się zrobić, bo Luntek ma szlaban za ostatnie swoje filmiki. Rodzice po prostu nie pozwalają mu wychodzić z domu, a tym bardziej wyjeżdżać z Gdańska.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.