Robert Moskwa wycofa się z "Gwiazdy Tańczą na Lodzie 2"?!

Chwile grozy podczas prób w "Gwiazdy Tańczą na Lodzie" przeżył Robert Moskwa i jego partnerka Aneta Kowalska. Partnerka aktora upadła podczas ćwiczeń na lodowisku i nie wystąpi w 2. edycji widowiska Dwójki. Nic dziwnego, że Robert Moskwa ma poważny problem i nie chce brać udziału w widowisku. Dlaczego?

Wielkie zamieszanie wśród uczestników 2. edycji "Gwiazdy Tańczą na Lodzie" . Coraz bardziej prawdopodobny jest scenariusz, że zamiast 12 par na lodzie zaprezentuje się tylko 11. Kilka dni temu Aneta Kowalska, która jest partnerką Roberta Moskwy upadła na lodzie i trafiła z poważną kontuzją do szpitala.

Jak twierdzą wtajemniczeni stan zdrowia Kowalskiej nie pozwoli jej wziąć udziału w dalszych treningach. Nic dziwnego, że Moskwa chce wycofać się z programu, bo jak twierdzi, żadna inna tancerka nie zastąpi Anety.

Tymczasem producenci widowiska próbują przekonać aktora, żeby nie wycofywał się z udziału w show, proponują mu nawet zastępstwo. Moskwa jest jednak nieugięty i nie chce brać udziału w dalszej rywalizacji. Czy to oznacza, że druga edycja, będzie krótsza o jeden odcinek? Całkiem prawdopodobne. Choć producenci twierdzą, że uda się im przekonać Roberta do pozostania w show.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.