Robert Moskwa jednak nie zatańczy na lodzie

Czego to ludzie nie wymyślą i nie napiszą. Robert Moskwa (na zdjęciu po lewej, z Przemkiem Cypryańskim) jest zdziwiony ostatnimi doniesieniami jednego z portali rozrywkowych, według którego, aktor wystąpi w 2. edycji show "Gwiazdy tańcdzą na lodzie".

Robert Moskwa jest zdumiony rewelacjami o tym, że ma wystąpić w 2. edycji show "Gwiazdy Tańczą na Lodzie". Od kilku dni aktor przeżywa prawdziwy nalot ze strony znajomych, którzy chcą znać prawdę.

Uprawiam wiele sportów i od kilku lat jeżdżę na łyżwach. Tak było, gdy mieszkałem we Wrocławiu i również w Warszawie. To przerażające, co potrafią pisać dziennikarze. W końcu może powinienem przestać też biegać i tańczyć, bo ktoś może to zobaczyć i stwierdzi, że trenuje do jakiegoś programu. W ten sposób łatwo wpaść w paranoję - komentuje Robert Moskwa w rozmowie z Plotkiem.

Niestety, na razie nic nie wskazuje na to, że zobaczymy Roberta Moskwę w show Dwójki. Na razie jednak Moskwa tańczy wyłącznie dla własnej satysfakcji. Plotek apeluje do polskich gwiazd, żeby też zakładały łyżwy w wolnym czasie, w końcu, jak to mówią, sport to zdrowie!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.