Wiemy kto poprowadzi "Big Brothera?

Kuba Klawiter i Karina Kunkiewicz poprowadzą w telewizji TV4 najsłynniejsze reality show na świecie. Aktorka i dziennikarz muzyczny pokonali w trakcie castingu kilkudziesięciu kandydatów. Na łamach "Super Expressu" Kuba przekonywał, że będzie wesoło.Karina to fajna dziewczyna, a i ja podobno sprawiam sympatyczne wrażenie, więc myślę, że będzie dobra zabawa. A jak Karina ocenia swojego nowego kolegę?
Kuba to przystojny, miły i pełen wdzięku chłopak. Zrobił na mnie dobre wrażenie.

Kuba i Karina znają się krótko, ale już zdążyli oboje zauważyć, że w wielu kwestiach mają odmienne poglądy, dlatego raczej nie obejdzie się bez sprzeczek.

Gospodarze show pojawią się na antenie TV4 w każdą niedziele o 20.00. Dodatkowo jeszcze Kuba i Karina raz w tygodniu będą odwiedzać mieszkańców domu Wielkiego Brata.

Karina zaznaczyła, że będzie szczera w stosunku do uczestników.

Jeśli się polubimy, to będę miła, ale lepiej niech mi nikt nie zachodzi za skórę.

Zapowiada się groźnie!

Kuba z kolei przekonywał, że na pewno nie będzie romantycznie.

Nie przewiduje żadnych romansów z uczestniczkami programu!

Kasia uważa, że producenci programu wybrali właśnie ją ponieważ, zachowywała się na castingu po prostu normalnie i widocznie pasowała do ich wizji.

Podczas castingu nie robiłam nic szczególnego: nie stawałam na głowie, nie robiłam fikołków ani nie recytowałam poematu.

Kasia prowadziła w przeszłości parę imprez, koncertów i programów, w związku z tym wydaje nam się, że przeważyło po prostu doświadczenie.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.