Magdalena Stępień miała wypadek w górach. "Wyglądało to dość groźnie"

Magdalena Stępień wybrała się na zimową wycieczkę do Zakopanego. Niestety, wyjazd nie skończył się dla niej szczęśliwie. Trafiła do szpitala.

Magdalena Stępień to polska modelka, która rozpoczęła swoją karierę występem w "Top Model". Życie kobiety nie było proste. Gwiazda związała się z Jakubem Rzeźniczakiem, z którym doczekała się syna Oliwiera. Niestety, związek pary nie przetrwał, a Stępień została samodzielną matką. Zaraz później spotkała ją ogromna tragedia, ponieważ chłopiec zmarł na nowotwór wątroby. Teraz modelka stara się wrócić do równowagi. Stępień ma obecnie nowego partnera, a niedawno wybrała się na wypoczynek do Zakopanego. Niestety, miłe chwile zostały przerwane wypadkiem.

Zobacz wideo Magda Stępień w "Tańcu z gwiazdami"? "Przyjęłabym". Zatańczyłaby z Hakielem?

Magdalena Stępień trafiła do szpitala. Założono jej szwy

Modelka przez jakiś czas nie była aktywna na Instagramie, co spotkało się z odzewem jej obserwatorów. Jak się okazało, powodem nieobecności w mediach społecznościowych był niefortunny wypadek w górach. Gwiazda nie zdradziła, co dokładnie się stało, ale wyjawiła, że trafiła do szpitala. "Kochani, wiem, że wiele z was się martwi, dlatego się odzywam. Wczoraj późnym wieczorem miałam "mały wypadek". Na koniec dnia wyglądało to dość groźnie. Na szczęście w szpitalu okazało się, że palec nie jest złamany i skończyło się na kilku szwach" – napisała na swoim profilu. Mimo przykrych doświadczeń Stępień nie zraziła się do gór, ponieważ na koniec dodała podpis "Do zobaczenia Zakopane". 

Magdalena StępieńMagdalena Stępień Fot. @magdalena___stepien / Instagram

Magdalena Stępień chroni swoją prywatność

Chociaż gwiazda aktywnie działa w social mediach, to na jej profilu obserwatorzy nie znajdą zdjęć z jej obecnym partnerem. Stępień postanowiła wyciągnąć lekcje z przeszłości i nie udostępniać pewnych rzeczy w sieci. - W poprzedniej relacji bardzo medialnej pokazywałam dużo życia prywatnego, co przełożyło się na medialne, bolesne rozstanie. Dlatego uważam, że lepiej pewne rzeczy, sytuacje i miłości trzymać dla siebie. W razie ewentualnych zmian człowiek nie odczuje tak tego, a ludzie powstrzymają się od zbędnych komentarzy - dodała. ZOBACZ TEŻ: Lewandowska wspierała Stępień. Czy mają kontakt? "To jest już moja sprawa"

 

Przypominamy, że trwa plebiscyt Plotka i Radia Złote Przeboje. Możesz zdecydować, kto zdobędzie JUPITERA ROKU w siedmiu kategoriach. W kategorii Stylowa Gwiazda Roku nominowane są: Agnieszka Woźniak-Starak, Julia Wieniawa, Monika Olejnik, Małgorzata Rozenek i Joanna Przetakiewicz. ZAGŁOSUJ TU!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.