"Gwiazdy o gwiazdach". Co o Wojtku Goli sądzą osoby z show-biznesu? Raczej mają dobre zdanie, ale niektórzy... "Nie wiem, kto to"

Kim jest Wojtek Gola? Fanom programu "Warsaw shore" nie trzeba go przedstawiać. Okazuje się jednak, że część z osób z branży nie ma pojęcia, kim on jest.

Więcej podobnych treści o gwiazdach i celebrytach znajdziecie na stronie Gazeta.pl

"Gwiazdy o gwiazdach" to format, w którym znani i lubiani mówią samą prawdę o innych osobach z show-biznesu. To tutaj okazało się, że Małgorzata Rozenek podpadła Oli Kot, znane osoby uznały też, że Friz jest przystojny, z kolei Magda Gessler jest despotyczna i władcza. Co mieli do powiedzenia o Wojtku Goli?

Zobacz wideo Wojtek Gola - człowiek z "Warsaw Shore", znany z Fame MMA. Co jeszcze powiedziały o nim gwiazdy?

Holly Madison, Hugh Hefner, Bridget Marquardt, Kendra WilkinsonByły "Króliczkami Playboya". Co dziś słychać u Holly, Bridget i Kendry?

"Gwiazdy o gwiazdach". Co o Wojtku Goli sądzą osoby z show-biznesu? Jaki jest prywatnie?

Wojtek Gola dał się poznać szerszej publiczności, kiedy wziął udział w kontrowersyjnym i głośnym programie "Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy". Choć nie każdy oglądał ten program, to i tak kojarzy uczestników kilku edycji. Zdawać by się mogło, że kojarzą też i Wojtka, bo był jednym z bardziej charakterystycznych uczestników. Z czasem dał się też poznać od jeszcze innej strony.

Po odejściu z programu skupił na MMA, którym zajmował się już wcześniej. Obecnie jest właścicielem federacji FAME MMA, gdzie w oktagonie walczą ze sobą znane osoby. A jaki jest prywatnie? Ci, którzy mieli okazję go poznać, uważają, że to równy gość!

Nie wiem, kto to - skwitowała Kasia z duetu O Matko I Córko!
Uwielbiam go, naprawdę. Jest super gościem. Super pozytywnym, super zadowolonym - wyznała Marti Renti.
Bardzo lubię Wojtka. Osiągnął ogromny sukces, tworząc z innymi federację Fame MMA - dodała Karolina Brzuszczyńska.

Co jeszcze mają do powiedzenia o Wojtku Goli? Sprawdźcie, oglądając powyższe wideo. A wy, wiedzieliście, kim on jest?

Małgorzata Rozenek"Gwiazdy o gwiazdach". Rozenek podpadła Oli Kot. "Olała mnie"

Więcej o: