Wersow pochwaliła się, ile zarabia. Fani są zaskoczeni wielką kwotą. "Za co takie pieniądze? I to bez żadnej szkoły"

Ile zarabia Wersow? Odpowiedź na to pytanie znajduje się w najnowszym filmie, który pojawił się na kanale youtuberki. Kwota robi wrażenie.

Więcej informacji o znanych influencerach przeczytasz na stronie Gazeta.pl 

Gwiazdy mediów społecznościowych coraz częściej publicznie opowiadają o swoich zarobkach. Do grona osób, które zdecydowały się uchylić rąbka tajemnicy dołączyła również Weronika Sowa, znana w sieci jako Wersow. Należąca do słynnej Ekipy youtuberka powiedziała, ile miesięcznie zarabia na YouTubie.

Święta w stylu Kardashianek. Tak sławne siostry ozdobiły luksusowe rezydencjeŚwięta w stylu Kardashianek. W klasztornym pałacu Kim renifery 3D i minimalistyczna choinka

Zobacz wideo Wersow zdradza jak idą przygotowania do ślubu. Jej największym marzeniem jest być dobrą mamą i żoną

Wersow zdradziła jakie wynagrodzenie otrzymuje za działalność w mediach społecznościowych

Weronika Sowa i jej narzeczony Karol Wiśniewski należą do grona jednych z najpopularniejszych influencerów w Polsce. Niedawno magazyn "Wprost" opublikował listę najbogatszych młodych Polaków. Obok gwiazd sportu i show-biznesu takich jak Marcin Gortat, czy Ewa Chodakowska znalazł się również Friz, którego majątek został oszacowany na 151 milionów złotych. Niedawno o swoich zarobkach postanowiła opowiedzieć również jego partnerka.

Wersow nagrała film, w którym odpowiedziała na najczęściej zadawane przez fanów pytania. Okazało się, że internauci byli bardzo ciekawi, ile miesięcznie zarabia 25-latka. Członkini Ekipy Friza postanowiła rozwiać wszelkie wątpliwości i podzieliła się informacją o wynagrodzeniu, które otrzymuje.

Z wyświetleń na YouTubie po odliczeniu procenta i tak dalej, to zarabiam około 50 tysięcy miesięcznie, coś takiego. Oczywiście, jeśli będę mieć współpracę, to wtedy troszeczkę więcej - powiedziała.

Weronika Sowa zaznaczyła również, że na wysokość zarobków wpływa szereg różnych czynników.

Zarobki są bardzo nieregularne. To zależy od tego, ile wyświetleń ma dany film, ile filmów nagram w danym miesiącu, czy będę mieć jakąś współpracę. Jest bardzo dużo zależnych od tego, ile w danym miesiącu zarobię - dodała. 

Informacja o wysokości zarobków podzieliła fanów Wersow

Niektórzy fani podziękowali youtuberce, że zdecydowała się szczerze opowiedzieć o wynagrodzeniu. Pojawiły się również słowa krytyki skierowane w stronę narzeczonej Friza.  Niektórzy internauci podkreślają, że w przypadku influencerów tak wysokie zarobki nie są współmierne do wysiłku, jaki jest włożony w pracę.

Za co takie pieniądze? I to bez żadnej szkoły.
Ona zarobi 50 tysięcy, a co z pielęgniarkami i lekarzami? - czytamy w komentarzach pod filmem na YouTubie.

Zarówno Weronika Sowa, jak i pozostali członkowie Ekipy Friza oprócz nagrywania filmów na YouTubie otrzymują również dużo propozycji współprac z różnymi markami oraz angażują się w wiele innych projektów. 

 

WersowWersow wypuściła solowy utwór. Niektórym przypomina inną piosenkę

Więcej o: