Krzesimir Dębski dementuje słowa Anny Jurksztowicz na temat rozwodu z orzeczeniem o jego winie: Sprawę złożyłem do sądu

Krzesimir Dębski i Anna Jurksztowicz rozwodzą się. Piosenkarka w rozmowie z jednym z portali powiedziała, że wystąpiła o rozwód z wyłącznym orzeczeniem winy kompozytora. Ten zaś dementuje doniesienia w specjalnym oświadczeniu.

Media obiegła wieść o rozstaniu Anny Jurksztowicz oraz Krzesimira Dębskiego. Para była ze sobą ponad 30 lat. W jednym z mediów pojawiły się doniesienia anonimowej przyjaciółki Jurksztowicz, że kompozytor miał dopuszczać się licznych zdrad, co niejako potwierdziła piosenkarka.

Rozwód z orzeczeniem o winie w przypadku nieślubnego dziecka i licznych zdrad, które nietrudno udowodnić, jest oczywisty. Ale ze względu na finanse na pewno będzie się ciągnął. A Anna, choć wygląda świetnie, jest już wykończona psychicznie — padło w tygodniku "Na żywo".

Doda i jej sprawy sądoweDoda zapowiada batalię sądową. Wokalistka ma doświadczenie na sali rozpraw

Okazuje się, że prawda może wyglądać nieco inaczej. Oświadczenie w sprawie rozwodu wydał Krzesimir Dębski. 

Zobacz wideo Doda drze koty ze Stępniem. Sylwia Bomba tego uniknęła. Jakim cudem?

Więcej na temat życia gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Krzesimir Dębski odniósł się do medialnych doniesień: Sprawa o rozwód jest w toku

Z relacji dostępnych w mediach oraz wywiadu, który Anna Jurksztowicz udzieliła dla serwisu Plejada, wynikało, że piosenkarka "miała dość zdrad" i chciała w końcu "zawalczyć o swoje". Doniesienia skomentował główny zainteresowany — Krzesimir Dębski. Na Facebooku poinformował, m.in. o tym, że przez przeszło dwa lata w małżeństwie nie było różowo i doszło do separacji.

Anna Jurksztowicz i Krzesimir Dębski rozwodzą sięAnna Jurksztowicz i Krzesimir Dębski rozwodzą się. Piosenkarka chce orzeczenia o winie

Ponieważ niektóre media obiegła dzisiaj "elektryzująca" informacja,  jakoby moja żona złożyła pozew o rozwód z mojej winy, mając mieć "rzekomo" dość jakichś moich "zachowań", chciałbym wyjaśnić, że owszem, po długim okresie faktycznej separacji, w jakiej jesteśmy już od ponad 2 lat, sprawa o rozwód jest w toku — wyznał Dębski.

Jak się okazuje, kompozytor miał sam złożyć sprawę o rozwód:

Nie jest to jednak sprawa, jaką wniosła moja żona, bo to ja ją złożyłem do sądu, i już tylko to wystarczy za komentarz odnośnie prawdziwości tych doniesień.

W oświadczeniu dodał również, że prosi, by kolejne informacje na jego temat, które pojawią się w mediach, dotyczyły wyłącznie działalności muzycznej, nie sfery prywatnej. Oznajmił także:

O prawdę apelować nie ma sensu, bo gdyby jeszcze te newsy były chociaż w części prawdziwe... zapewne nie byłoby ich w ogóle.

Krzesimir Dębski i Anna Jurksztowicz rozwodzą się

Piosenkarka Anna Jurksztowicz i kompozytor Krzesimir Dębski poznali się w latach 80. Wówczas muzyk napisał dla przyszłej żony przebój "Diamentowy kolczyk", który zapewnił jej ogromną popularność oraz doskonały występ na festiwalu w Opolu. Para wzięła ślub i doczekała się dwojga dzieci: Mari oraz Radzimira, który poszedł w muzyczne ślady rodziców. Jurksztowicz przez lata była producentką i impresario męża.

Tomasz Lis, Hanna LisHanna i Tomasz Lisowie - historia miłości dziennikarskiej pary

Więcej o: