Joanna Koroniewska zaszalała z fryzurą. Na głowie burza loków: A może strzelę sobie taka trwałą na życie?

Joanna Koroniewska pochwaliła się metamorfozą. W takiej burzy loków jeszcze jej nie widzieliśmy. Okazuje się, że zmianę fryzury przeszła na potrzeby sztuki, ale niektórzy uważają, że "pasuje do jej osobowości".

Więcej informacji z show-biznesu i newsów o metamorfozach gwiazd znajdziecie na Gazeta.pl

Joanna Koroniewska od lat jest wierna długim, jasnym włosom. Aktorka jedynie od czasu do czasu zmienia odcień, ale pozostaje w blond tonacji. Nie kombinuje także z fryzurami, zazwyczaj nosi rozpuszczone pasma, ewentualnie decyduje się na lekkie fale. Tym razem nieźle zaszalała, a efektem pochwaliła się na Instagramie.

Książkiewicz, Wieniawa, KreftGwiazdy na premierze filmu "Furioza". Wieniawa nigdy nie pojawiła się w tak prostej stylizacji

Zobacz wideo Jedni ich za nie uwielbiają, inni nie znoszą

Joanna Koroniewska nowa fryzura

Koroniewska dodała na profilu zdjęcie, na którym pozuje z lekkim przekąsem, a na jej głowie znalazły się loki. Fryzura została zrobiona na potrzeby sztuki, w której gra, ale nie jest jednak zbyt zadowolona z tego, jak wygląda:

A może strzelę sobie taka trwałą na życie?! Co wy na to?! Przydałaby się jakaś zmiana w moim nudnym życiu?! Spokojnie mogłabym grać w horrorach prawda? No dobra wracam na scenę. Miłej niedzieli, kochani! Jak tam u was? #metamorfoza #praca #aktorka #kocham #zawód #teatr #dowborybehappy - zwróciła się do obserwujących jej profil.
 

Choć Koroniewska nie czuje się zbyt dobrze w takim afro, internauci uważają, że takie uczesanie jej pasuje:

Świetne włosy.
Ta fryzura bardziej pasuje do twojej osobowości.
Młoda Gessler - komentują.

Joanna Koroniewska nie lubi na co dzień bawić się wizerunkiem. Aktorka zazwyczaj stawia na naturalność, pozuje bez makijażu i bez ułożonych włosów. Nie wstydzi się niedoskonałości oraz zmarszczek, a co więcej, jest z tego dumna. Takie podejście sprawiło, że zyskała mnóstwo fanów, a jej profil na Instagramie śledzi ponad 600 tys. osób.

Piotr NajsztubSN oddalił kasację ws. Piotra Najsztuba. Prokuratura chciała ponownego rozpatrzenia

A wy jak uważacie? Pasuje jej taka fryzura?

Więcej o: