Emma Watson i Kate na tej samej imprezie. Aktorka przyćmiła żonę Williama? Księżna nigdy by nie założyła takiej kreacji

Emma Watson zjawiła się na gali Earthshot Prize. Przybyła tam także księżna Kate i książę William. Choć ci zachwycali, to wielu uważa, że kreacja aktorki przyćmiła suknię członkini rodziny królewskiej. Serio? Oceńcie sami.

Więcej artykułów o rodzinie królewskiej i show-biznesie przeczytasz na stronie Gazeta.pl

17 października księżna Kate i książę William uczestniczyli w wydarzeniu Earthshot Prize, określanym jako "środowiskowy Nobel". Oboje są od jakiegoś czasu zaangażowani w ten projekt, w związku z czym poproszono ich o wręczenie pierwszych wyróżnień. Oprócz pary książęcej w Alexandra Palace w Londynie zjawiło się wielu gości związanych ze światem show-biznesu, w tym m.in. aktorka Emma Watson.

Córka Billa Gatesa wzięła ślubBill Gates poprowadził córkę do ołtarza. Przyjęcie było niezwykle drogie

Zobacz wideo Księżna Kate to ikona mody

Emma Watson przyćmiła księżną Kate?

Księżna Kate wyglądała skromnie, ale jak zwykle elegancko i nienagannie. Zjawiła się w długiej sukni w kolorze liliowym, z paskiem w talii. Okazuje się, że dopasowała ją do charakteru wydarzenia. Żona księcia Williama zrezygnowała z nowej kreacji i założyła rzecz z domu mody Alexander McQueen, którą miała na sobie w 2011 roku podczas gali BAFTA. Także jej mąż postawił na welurową marynarkę w odcieniu butelkowej zieleni, w której widzieliśmy go na jubileuszowej gali organizacji charytatywnej Centrepoint w 2019 roku w Londynie.

Książę William i księżna KateKsiążę William i księżna Kate Fot. Scott Garfitt / AP Photo/Agencja Gazeta

Głośno jest także o stylizacji Emmy Watson. Aktorka, która pojawiła się na czerwonym dywanie pierwszy raz od dwóch lat, wybrała ciemne spodnie oraz oryginalną górę - została ona uszyta z dziewięciu sukien ślubnych, pochodzących z organizacji charytatywnej Oxfam. Placówka ta pomaga kobietom ubogim. Była asymetryczna, bez rękawów i wyeksponowała dekolt aktorki. Niektórzy uważają, że Emma przyćmiła księżną Kate. Zgadzacie się z takimi opiniami?

Agnieszka Kaczorowska z córkąKaczorowska rozprawia o macierzyństwie, a fanka: Pani oderwanie od rzeczywistości jest przeogromne

Oprócz księżnej Kate, księcia Williama i Emmy Watson na wydarzeniu zjawili się także m.in. Emma Thompson i piłkarz Liverpoolu Mo Salah.

Więcej o: