Edyta Górniak gardzi zasadami. Zerwała ze ściany kartkę z nakazem noszenia maski. Nagraniem pochwaliła się w sieci

Edyta Górniak zagościła w Chełmie za sprawą udziału w Wakacyjnej Trasie Dwójki. Wokalistka dała tam koncert, jednak zanim to się stało, zdecydowała się wprowadzić swoje zasady za kulisami.

Edyta Górniak pojawiła się na scenie za sprawą Wakacyjna Trasy Dwójki. To cotygodniowy cykl koncertów w różnych miastach Polski. Zaproszona do Chełma wokalistka sprzeciwiła się zasadom panującym za kulisami. Ciekawe, czy w przyszłości zostanie zaproszona.

Zobacz wideo Maciej Dowbor urządził własny program "Jak oni śpiewają". Porównał wykonania hymnu państwowego

Edyta GórniakEdyta Górniak o UFO: Trudno nam pojąć ogrom zagadnień, wciąż nie jesteśmy gotowi

Edyta Górniak zerwała plakat z nakazem noszenia maseczek

Edyta Górniak w ostatnich miesiącach popisała się brakiem wiedzy na temat koronawirusa. Opowiadała na Instagramie, że w szpitalach leżą statyści, a COVID-19 wyleczyć można samemu - witaminą D i oregano. Później brnęła dalej - została nawet nominowana do "Biologicznej Bzdury Roku" za swoją wypowiedź o maseczkach. Stwierdziła, że nie powinniśmy ich nosić, bo to tak "jakbyśmy wdychali własne spaliny", co jest oczywiście niezgodne z prawdą. Najwyraźniej i niezbyt chlubna nominacja nie powstrzymała jej przed kolejnymi szkodliwymi działaniami i wypowiedziami.

Zobacz też: Edyta Górniak odleciała. Tym razem prosto w przestrzeń galaktyczną. Kosmici "bardzo kochają ludzi"

Podczas niedzielnego udziału w Wakacyjnej Trasie Dwójki artystka udała się za scenę, gdzie ostentacyjnie podeszła do plakatów zawieszonych na ścianie i, oglądając się wokół siebie, je zerwała. Dotyczyły obowiązku noszenia maseczek w garderobie i innych pomieszczeniach. Górniak stwierdziła, że swoim występkiem pochwali się w sieci. 

To nie obóz. To kolonia - napisała na zamieszczonym nagraniu.

Jesteśmy ciekawi, czy Edyta dostanie zaproszenie na kolejne występy. Swoim zachowaniem udowodniła, że łamie nie tylko ogólnokrajowe obostrzenia, ale i zasady panujące na terenie festiwalu.

Edyta Górniak grozi opuszczeniem krajuEdyta Górniak grozi opuszczeniem kraju. Nie chce zaszczepić się przeciw COVID-19

Warto wspomnieć, że tylko w ciągu ostatniej doby potwierdzono w Polsce 185 nowych zakażeń koronawirusem. Rząd wciąż wspomina o zbliżającej się czwartej fali pandemii, która prawdopodobnie sprawi, że Edyta Górniak będzie musiała się przekonać do noszenia maseczki

Więcej o: