Edyta Górniak prawi o UFO: Trudno nam pojąć ogrom zagadnień, wciąż nie jesteśmy gotowi

Edyta Górniak nie przestaje zaskakiwać. Tym razem diwa na profilu na Facebooku podzieliła się przemyśleniami dotyczącymi UFO.

Od początku pandemii Edyta Górniak przeżywa swego rodzaju oświecenie. Diwa zaczęła interesować się teoriami spiskowymi dotyczącymi koronawirusa, wiedzy, władzy i ogólnego porządku na świecie. Po szeroko komentowanych w mediach wypowiedziach artystki na ww. tematy, tym razem przyszła kolej na... UFO. 

Zobacz wideo Czy Edyta Górniak za bardzo odleciała? "Czuję dobro z jej strony" [Koło Plotka Extra]

Edyta Górniak o UFO: Trudno nam materialistom pojąć ogrom zagadnień

Edyta Górniak na swoim profilu na Facebooku udostępniła link do artykułu TVP Info, który wprost traktuje o UFO. W jego treści znajduje się wypowiedź byłego dyrektora amerykańskiego Wywiadu Narodowego - Johna Ratcliffe'a, który w ostatnich dniach rozmawiał z telewizją FOX News. Mężczyzna tym razem twierdzi, że FBI wkrótce ma ujawnić zdobywaną przez lata wiedzę na temat niezidentyfikowanych obiektów latających. Górniak odniosła się do tych słów wyrażając obawę, że o ile sama bardzo chciałaby poznać ukrywaną przez dekady prawdę, to boi się, że ludzkość nie jest jeszcze na to gotowa. Diwa w swoim poście napisała:

Trudno mam - ludziom materialistom, uzależnionym od cierpienia, uzależnionym od posiadania, od papierosów, plotek i kredytów - pojąć ogrom zagadnień, od których ludzkość była przez tyle lat odsunięta, a zamiast tego zaprogramowana w podstawowe schematy egzystencji.

Diwa podkreśliła, że nadszedł czas abyśmy zresetowali swoje umysły. Tylko po ich oczyszczeniu będziemy w stanie przygotować się na "prawdę i wiedzę".

Dla każdego z nas to czas, by oduczyć się wszystkiego, czego nas według schematów uczono, aby zresetować umysł i przygotować się na Prawdę i Wiedzę.

Zresetowaliście już swoje umysły i jesteście gotowi na prawdę, tak jak radzi nam diwa?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.