Edyta Górniak grozi opuszczeniem kraju. Nie chce zaszczepić się przeciw COVID-19. "Będziemy musieli się pożegnać"

Edyta Górniak słynie już ze swoich teorii spiskowych. Diwa kolejny raz zabrała głos. Tym razem grozi wyjazdem z kraju.

Edyta Górniak ostatnimi czasy na swoim Instagramie często wypowiadała się w temacie koronawirusa. Niedawno zorganizowała trzygodzinną relację na żywo, w której opowiadała, że w szpitalach leżą statyści, a koronawirusa wyleczyć można samemu - witaminą D i oregano. Przede wszystkim jednak stwierdziła, że Bill Gates przeprowadza selekcję ludności i za pomocą szczepionek doprowadzić chce do depopulacji. W odpowiedzi na teorie głoszone przez Górniak wypowiedział się Prezes Naczelnej Rady Lekarskiej - Andrzej Matyja, chory na COVID-19 poseł Jerzy Polaczek, a nawet Magda Gessler, która dodała zdjęcie Górniak na swojego Instagrama i skwitowała je słowami:

Fałszujesz koleżanko.

Prezes Naczelnej Rady Lekarskiej komentuje zachowanie Edyty GórniakPrezes Naczelnej Rady Lekarskiej oburzony słowami Edyty Górniak. "Z urzędu ścigać takie osoby"

Edyta Górniak planuje opuścić Polskę 

Edyta Górniak już wielokrotnie dała po sobie poznać, że jest koronasceptykiem i uważa, że obecna sytuacja w kraju to rządowy spisek. Wokalistka w rozmowie z "Super Expressem" zdradziła, że jest przeciwna obowiązkowym szczepieniom. Szczególnie jeśli chodzi o szczepionkę na COVID-19, która dostępna ma być już wiosną 2021 roku. W tej sytuacji gwiazda rozważa zabranie ze sobą syna i wyprowadzkę z kraju. 

Nie planuję się zaszczepić i nie planuję także zaszczepić mojego syna. Jeśli to będzie oznaczało, że muszę się przenieść do innego kraju, gdzie szczepienia nie są obowiązkowe, to tak zrobię. A jeśli byłyby jakiekolwiek przymusy, to niestety będziemy musieli się pożegnać. Dobrowolnie na pewno nie pozwolę sobie aplikować jakiejkolwiek chemii - mówiła Edyta Górniak dla "Super Expressu".

Edyta Górniak i Marek PosobkiewiczMarek Posobkiewicz o wypowiedzi Edyty Górniak: Zweryfikuje swoją postawę, jak zacznie się dusić

Jak widać, Edyta Górniak ze swoimi poglądami nadal idzie w zaparte. Mimo naukowych dowodów, wokalistka nadal nie wierzy w powagę sytuacji. Szczerze liczymy na zmianę jej poglądów. 

Zobacz wideo
Więcej o: