Team X otwiera sklep internetowy. Do 300 pierwszych zamówień dokładają gratis opaskę na rękę. Ale sklep... nie działa!

Team X idzie za ciosem i wypuszcza kolejne produkty dla swoich fanów! Tym razem można zakupić je na stronie Internetowej teamu. Są kosmetyki, ubrania i perfumy. Co jeszcze?

W niedzielę 8 sierpnia na kanale Teamu X pojawił się teledysk do piosenki "Głośno". Uczestnicy projektu promowali w nim swój merch. Mogliśmy zobaczyć koszulki i bluzy. Z tej okazji powstał nawet film, na którym widać, jak przygotowują swój domowy showroom. Seria "Back 2 School" jest już dostępna.

9 sierpnia w samo południe wystartował oficjalny sklep internetowy Teamu X. Są jednak "drobne" problemy techniczne - fani przeciążyli serwery! Po wielu próbach udało nam się dostać na stronę i wiemy, co youtuberzy przygotowali dla swoich widzów. 

Ruszył sklep Teamu X. W ofercie m.in. ubrania w amerykańskim klimacie

Każdy z nas chociaż raz marzył o nauce w szkole niczym z High School Musical. Youtuberzy przyznali, że do tworzenia teledysku zainspirował ich właśnie ten filmy

Zobacz wideo "To dzikus!" Natsu wymienia największych przystojniaków świata i ulubieńców z Team X!

Bluzy i koszulki Teamu X są w prawdziwie amerykańskim, szkolnym stylu. Seria "Back 2 School" ma umilić fanom influencerów wrześniowy powrót do szkół. Co warto zaznaczyć, gama rozmiarów na sklepie jest bardzo szeroka. Zadbali o wszystkich swoich fanów.

Merch Team XMerch Team X Zdjęcie Screen Sklep Team X / https://teamx.pl/

Team XTeam X zainspirował się High School Musical. Nowa piosenka i premiera sklepu!

Kosmetyki Teamu X dostępne już nie tylko w drogeriach

 

Premiera kosmetyków Teamu X spędziła wielu osobom sen z powiek. Produkty były bardzo trudno dostępne, a z ich zakupem trzeba było się spieszyć. Kosmetyki powstałe we współpracy z marką Ingrid. Półki sklepowe praktycznie od razu po dostawie świeciły pustkami, a fani chwalili się zdobyczami w mediach społecznościowych. Teraz młodzi pasjonaci makijażu zdobędą je dużo łatwiej!

Kosmetyki Team XKosmetyki Team X Zdjęcie Screen Sklep Team X / https://teamx.pl/

Okazuje się, że całą kolekcję kosmetyków można nabyć w sklepie Teamu X. O ile, uda wam się do niego wejść. 

Team X wypuszcza perfumy... i to nie tylko damskie

Współpraca Teamu X z marką Ingrid wciąż się rozwija. Tym razem youtuberzy postawili na swoje własne zapachy! Damskie perfumy są kontynuacją linii kosmetycznej. Dziewczyny zdecydowały się na użycie tych samych nazw - Ember, Mona, Miracle i Juicy.

Jednak to nie wszystko. Chłopaki z Teamu X wspólnie przygotowali dwa męskie zapachy. Zapowiada się absolutny hit!

Team X powrócił z wakacyjnym hitem - piosenka 'All In' depcze po piętach Ekipie FrizaTeam X rusza w trasę. Ile trzeba zapłacić za bilety? Trzymajcie portfele

Perfumy Team XPerfumy Team X Zdjęcie Screen Sklep Team X / https://teamx.pl/

Planujecie zakupy w sklepie Teamu X?

Więcej o: