Team X rusza w trasę koncertową. Ile trzeba zapłacić za bilety? Cena nie jest mała! Trzymajcie swoje portfele

Team X wyrusza w pierwszą trasę koncertową. Niebawem popularni youtuberzey zagrają siedem koncertów. W sieci dostępne są już bilety na to wydarzenie. Jeżeli cena za koncert Ekipy Friza wydawała się dla was za wysoka, to koniecznie sprawdźcie, co przygotował Team X!

Team X niewątpliwie wpisuje się w popularną ostatnio konwencję na YouTube. O co chodzi? O domy youtuberów. W skład drugiej edycji Teamu X wchodzą: Natalia Karczmarczyk (Natsu), Monika Kociołek, Karol Pieszko (zwany Piechu), Maciek Ejsmont (Sheo), Julia Żugaj, Krzysztof Lekstan (Leksiu), Cezary Nykiel (Czaro) i Patrycja Mołczanow.

Ile kosztują bilety na trasę koncertową Teamu X?

W sieci dostępne są już bilety na trasę koncertową Teamu X. Ich ceny zaczynają się od 49,90 zł. Dla wiernych fanów przygotowano również specjalne pakiety. Za kwotę 149 zł można nabyć bilet Meet&Greet, który uprawnia do wcześniejszego wejścia na imprezę, spotkania i zrobienia sobie zdjęcia z wybranym artystą, a także otrzymania upominku.

To jednak nie jest najdroższa opcja. Jeżeli macie ochotę na zdjęcie ze wszystkimi członkami Teamu X, możecie wykupić pakiet TeamX VIP, który kosztuje... 999 złotych! Niemało! Bilet VIP to również możliwość otrzymania pudełka z prezentami, które przygotował Team X.

 

Ciekawe, co będzie się znajdowało w przygotowanych upominkach dla fanów. Internauci są czujni i z pewnością bacznie przeanalizują jego zawartość!

Zobacz wideo Co się dzieje w Teamie X? Streszczenie ostatnich wydarzeń

Team X - siedem koncertów w największych miastach Polski 

Grupa influencerów nie zwalnia tempa. Codziennie na ich kanale możemy oglądać nowe filmy, a już niebawem wierni fani będą mieli okazje uczestniczyć w koncertach na żywo.

Członkowie drugiej edycji Teamu X uznali, że lato jest znakomitym czasem, żeby spotkać się z fanami. W ten sposób zrodził się pomysł, aby zorganizować siedem koncertów w siedmiu miastach. Trasa koncertowa zatytułowana TEAM X 7 TOUR 2021 rozpocznie się 30 sierpnia w Krakowie. Kiedy odbędą się kolejne koncerty? 

  • 30.08 - Kraków, Klub Studio.
  • 31.08 - Wrocław, Centrum Koncertowe A2.
  • 01.09 - Poznań, B17.
  • 2.09 - Gdańsk, Galeria Metropolia (Poziom -1).
  • 3.09 - Katowice, P23.
  • 4.09 - Warszawa, Progresja.
  • 5.09 - Szczecin, Kosmos X.
 

Planujecie się wybrać?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.