Krystian Wieczorek wybrał się z żoną na rower wodny. Internauci są zauroczeni jego ukochaną: Ale pan jest szczęśliwy

Krystian Wieczorek, korzystając ze sprzyjającej pogody, wypoczywa wraz z żoną na środku jeziora. Fotorelacja z romantycznego wypadu na rower wodny aż kipi naturalnością, którą docenili fani aktora. "Uwielbiam was, para number one" - komplementują.

Krystian Wieczorek ma ewidentnie słabość do wodnych atrakcji. Sam nazwał się "wsiową kompozycją", dla której "powrót do przebodźcowanego miasta jest męką". Kadry znad polskich jezior i rzek, które coraz chętniej udostępnia na Instagramie, nie są dla fanów aktora żadną niespodzianką. Ale fotorelacja z żoną z rowerowo-wodnej wyprawy - już tak! 

Zobacz wideo Krzysztof Ibisz ma dobry kontakt z byłą żoną. Wpadł do niej na obiad!

Krystian Wieczorek z żoną na środku jeziora. Co za "kaloryczny buziak"!

Maria Szafirska i Krystian Wieczorek na początku lipca obchodzili piątą rocznicę ślubu. Szampańskie nastroje nadal dopisują szczęśliwym małżonkom, którzy wybrali się na wspólny "rejs" w okolicach Warszawy. Żona aktora zarzuciła na plecy kurtkę wiatrówkę i zapozowała do zdjęcia z buzią wypełnioną gryzionym rogalem. 

 

Wieczorek nie mógł powstrzymać się przed zabawnym skomentowaniem tego uroczego widoku. Zapewnił, że ukochana w ten sposób przesyła fanom pozdrowienia i "kalorycznego buziaka". 

Buziak kaloryczny krłasantowy od mej małżonki dla wszystkich strudzonych wakacjami na wagę złota i od roweru wodnego przez niektórych nonszalancko zwanego ścigaczem - napisał.

Krystian WieczorekKrystian Wieczorek i Maria Szafirska zorganizowali challenge z okazji piątej rocznicy ślubu

Fani aktora "M jak miłość" docenili naturalność ujęcia i dostrzegli, że na twarzy Krystiana widać ogromne szczęście. 

Ale pan jest szczęśliwy. Aż dymi od miłości i radości życia.
Serce się raduje, jak tak się na was patrzy. Cudownie wyluzowani!
Uwielbiam was, dla mnie para number one - czytamy pod postem.

Krystian i Maria poznali się na planie serialu TVP. W 2016 roku wzięli ślub, a dwa lata później na świat przyszła ich córka Aniela. 

Anna Starmach na wakacjachAnna Starmach na wakacjach. Zrobiono jej zdjęcie w idealnym momencie. Hyc, do wody!

Więcej o: