Impreza na planie "M jak miłość". Katarzyna Cichopek nagrała zabawę kolegów z serialu. Z Muchą i Wieczorkiem "nie ma nudy"

W "M jak miłość" szykuje się imprezka? Aktorzy zebrali się na planie, aby pracować i bawić się jednocześnie. Nie ominął ich grill i kolacja w blasku ogrodowych świateł, a show skradł Krystian Wieczorek. "Zawsze jest wesoło" - oceniła Katarzyna Cichopek, ujawniając na Instagramie kulisy produkcji.

Katarzyna Cichopek z przyjemnością wróciła na plan serialu, w którym od ponad dwóch dekad wciela się w rolę Kingi Zduńskiej. Aktorka przeszła kontrolny test na koronawirusa i z uśmiechem dołączyła do całej ekipy realizacyjnej "M jak miłość". W relacjach na InstaStories pokazała, jak bawi się w pracy w towarzystwie Marcina Mroczka, Anny Muchy i Krystiana Wieczorka

U nas nie ma nudy. Zawsze jest wesoło. Best team ever! - przekonuje.

Impreza czy praca? Katarzyna Cichopek zdradza kulisy "M jak miłość"

Aktorzy mają to szczęście, że mogą łączyć obowiązki zawodowe z przyjemnościami. Żona Marcina Hakiela za pośrednictwem Instagrama oprowadziła internautów po planie popularnego serialowego tasiemca Telewizji Polskiej. Pokazała, w jakiej atmosferze nagrywane są poszczególne ujęcia.

I jesteśmy na planie. Dzisiaj mamy cudowne, wieczorne sceny, więc będzie magicznie, piękne światło. Wszystko wam pokażę - zapowiedziała.
Zobacz wideo "M jak miłość" - najpierw impreza, potem zakupy. Tak można pracować!

Katarzyna spełnia obietnicę i po kilku godzinach zaprezentowała fanom "Emki" romantyczną scenerię, na tle której ustawiano odpowiednie imprezowe kadry. 

Zobaczcie, jaki wspaniały wieczór mamy dzisiaj na Deszczowej. Mówiłam, że będzie pięknie? Obiecywałam, słowa dotrzymałam - relacjonowała zachwycona Cichopek.
Co obiecywałaś, co obiecywałaś? - wtrąciła się Anna Mucha, która nagle pojawiła się w kadrze.

Żona Hakiela odpowiedziała na pytanie koleżanki. 

Że będzie piękny wieczór i jest.
Jest piękny wieczór - wtórowała partnerka Jakuba Wonsa.

Cichopek dodatkowo opublikowała na Instagramie zdjęcie, które rozbawiło internautów. Pozuje na nim z serialową Magdą, choć to wcale nie panie zwróciły największą uwagę użytkowników aplikacji. Według fanów "robotę robi" mistrz drugiego planu - "przyczajony tygrys i ukryty smok", czyli Krystian Wieczorek w oryginalnej pozie. 

 

Jednego dnia impreza w doborowym gronie, drugiego dnia zakupy z kolegami z planu i aranżowanie wnętrz serialowego domu - Katarzyna Cichopek nie może narzekać na brak atrakcji w pracy. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.