Córka Marcina Wrony zachwyciła internautów. Maja jest już osiemnastolatką. Wyszło na jaw, że w rzeczywistości ma na imię inaczej

Marcin Wrona, jeden z najbardziej popularnych dziennikarzy TVN, ma dwoje dzieci. Teraz mogliśmy zobaczyć jego 18-letnią córkę.

Marcin Wrona od lat jest związany z telewizją TVN. Pracuje jako korespondent stacji w Stanach Zjednoczonych. Przeprowadził się wraz z rodziną do USA w 2006 roku. Jego córka Maria ma dziś 18 lat, a syn Jan - 14. Jakiś czas temu internauci mieli okazję poznać nieco dzieci sławnego dziennikarza.

Krystian Ferretti z 'Hotel Paradise' na romantycznym zdjęciu z nową ukochaną"Hotel Paradise". Krystian Ferretti z nową dziewczyną. Pisze o miłości od pierwszego wejrzenia

Marcin Wrona pokazał dzieci

Marcin Wrona wiele razy mówił, że zawsze chciał mieszkać w Ameryce. Marzenie się spełniło. Jego córka, kiedy emigrowała z rodzicami, miała zaledwie trzy lata. Syn urodził się już w USA. Dziennikarz zrealizował ze swoimi dziećmi wspólny projekt - wraz z ich udziałem stworzył książkę "Wroną po Stanach", w której opisał ich wspólne podróże. Maja (bo właśnie tak nastolatka woli, by ją nazywać) i Janek zwiedzili z tatą wiele miejsc, a swoimi doświadczeniami podzielili się na łamach książki. Nie tylko zwiedzali, lecz także przeżywali przygody i próbowali lokalnej kuchni. A później pisali własne rozdziały.

Maja, która sama na siebie mówi Maja, tak naprawdę ma na imię Marysia - powiedział Marcin Wrona w nagraniu promującym książkę.
 

Priyanka Chopra i Tom Cruise na finale damskiego WimbledonuTom Cruise z partnerką i stylowa Priyanka Chopra podczas damskiego finału Wimbledonu

Dziennikarz dodawał także zdjęcia z podróży na Instagramie. Internauci szybko dostrzegli urodę jego starszej pociechy. Nastolatka ma ciemne włosy i oczy.

Panie Marcinie córkę ma pan najpiękniejszą.
Piękna córka i bardzo przystojny syn.
Ma pan piękne dzieci - skomentowali internauci.

Marcin Wrona co jakiś czas zamieszcza w mediach społecznościowych zdjęcia z kolejnych podróży w towarzystwie dzieci. Fani dopytują, czy szykuje się druga część książki. Dziennikarz na razie na ten temat milczy.

Więcej o: