Książę William i księżna Kate skrytykowani. Poszło o księcia George'a. Zarzucono im niewłaściwe zachowanie

Książę William, księżna Kate oraz ich najstarszy syn oglądali z trybun mecz Anglia kontra Niemcy. Para spotkała się potem z krytyką internautów. Chodziło o formalny strój księcia George'a.

Trwa wielkie piłkarskie święto Euro 2020. W ostatni wtorek na Wembley rozegrał się mecz Anglii oraz Niemiec. Na wydarzeniu nie zabrakło księcia Williama, księżnej Kate oraz księcia George’a, którzy dopingowali swoich rodaków. Tamtego dnia następca brytyjskiego tronu postawił na garnitur, jego żona miała zaś na sobie elegancką czerwoną marynarkę. Uwagę zwracał też strój ich syna.

Zobacz wideo

Książę William i Kate skrytykowani przez internautów za strój George’a

Siedmioletni książę George wyglądał jak kopia swojego ojca. Tak jak i on miał na sobie garnitur, jasną koszulę oraz krawat w paski. Prezentował się więc bardzo elegancko. Nie umknęło to uwadze zagranicznych mediów oraz internautów bacznie przyglądających się prawnukowi królowej Elżbiety II. Byli zaskoczeni tym, że chłopiec zamiast swobodnego stroju, jak koszulka czy bluza, miał na sobie formalny komplet.

Kto w taki sposób ubiera dziecko na mecz piłki nożnej?
Książę George powinien móc założyć koszulkę z barwami Anglii zamiast miniaturowej wersji dorosłej marynarki i krawata.
Biedny mały chłopiec, który musi oglądać mecz Anglii na Wembley w garniturze - współczuli chłopcu.

Według niektórych właśnie to mogło być przyczyną grymasów, które momentami dało się dostrzec na twarzy małego księcia. Nie zabrakło jednak osób, które tłumaczyły, że nie było innego wyjścia. Zarówno George, jak i jego rodzice pojawili się tam nie jako kibice, lecz w ramach pełnienia przypisanych im obowiązków. W związku z tym cała trójka musiała wyglądać w odpowiedni sposób i wiek George'a nie miał w tym przypadku żadnego znaczenia. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.