Aleksandra Linda skradła spojrzenia na branżowej imprezie. Co tam mocny makijaż. Ta stylizacja skupiała uwagę

Aleksandra Linda lubi zaskakiwać. Na ostatniej imprezie postawiła na nieoczywisty makijaż i znów znalazła się w centrum uwagi.

Poluzowanie obostrzeń otworzyło drogę do wielu imprez w świecie show-biznesu. We wtorek Gosia Baczyńska zorganizowała pokaz płytek ściennych własnego projektu, na którym pojawiła się plejada gwiazd, m.in. Magdalena Boczarska, Katarzyna Warnke, Dawid Woliński, Michał Piróg, Uwagę koncentrowała na sobie jednak Aleksandra Linda, córka Bogusława Lindy i Lidii Popiel.

Zobacz wideo Śpiewać każdy może? Ci artyści mają wiele talentów

Beata TadlaBeata Tadla przeszła udar. "Myślisz, że Ciebie to nie dotyczy? Też tak myślałam"

Linda skradła spojrzenia na branżowej imprezie. Zaskoczyła kreacją i makijażem

Aleksandra Linda dobrze zna kuluary polskiego show-biznesu, bo na branżowych imprezach brylowała z rodzicami już jako nastolatka. Ostatnio było o niej głośno, gdy pojawiła się na imprezie magazynu "K MAG". Modelka włożyła wówczas oryginalną kreację - biustonosz i ołówkową spódnicę w grochy, które zestawiła z marynarką oversize. We wtorek ponownie skradła show.

Na imprezie, na której zaprezentowano kolekcję firmy produkującej płytki naścienne oraz Gosi Baczyńskiej, Linda włożyła dwuczęściowy stój z błyszczącego materiału, odkryła brzuch i ramiona. Do tego dobrała wyraziste kozaki i delikatną biżuterię. Uwagę zwracał także makijaż modelki, bo na bladej cerze wyróżniały się pomalowane na czarno usta. Zdjęcia zobaczycie w galerii nad tekstem.

Przypomnijmy, że na co dzień Aleksandra Linda zajmuje się modelingiem oraz aktorstwem. Na swoim koncie ma m.in. rolę w filmie "Psy. W imię zasad", który wyreżyserował Władysław Pasikowski. 29-latka zagrała wówczas u boku ojca, Bogusława Lindy. Wcześniej mogliśmy ją oglądać także w filmach "Totem" i "Diablo. Wyścig o wszystko".

Meghan Markle, Jessica MulroneyByła przyjaciółka Meghan Markle wbija jej szpile. Żali się, że ta już jej nie potrzebuje

Poza tym Aleksandra Linda jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Zdjęciami zrobionymi tuż przed wtorkową imprezą pochwaliła się na Instagramie.

 
Więcej o: