"Hotel Paradise". Ola opowiedziała o związku z Michałem. Zdarzają się kłótnie. Było też o planach na założenie rodziny

Ola i Michał z "Hotelu Paradise" znali się jeszcze przed udziałem w programie, jednak ukrywali to przed kolegami z show. Teraz jednak, już bez oporów, mówią otwarcie o swojej relacji.

Po zakończeniu emisji programu "Hotel Paradise" uczestnicy zaczęli zdradzać, które pary przetrwały po powrocie do kraju. Jak już wiemy, zwycięzcy trzeciej edycji, czyli Basia i Krystian, postanowili się rozstać, natomiast Bibi i Simon oraz Marcin i Kara nadal są razem. Powstały też dwa nowe związki - Luiza i Maurycy oraz Basia i Krzysztof. Do tego grona dołączyli także Ola i Michał z "Hotelu Paradise". Uczestniczka zdradziła kilka szczegółów z ich życia.

Zobacz wideo Krystian z "Hotelu Paradise" podzieli się pieniędzmi z wygranej

'Hotel Paradise'"Hotel Paradise". Uczestnicy dowiedzieli się, że Ola zna Michała. Są w szoku

"Hotel Paradise". Jak wygląda relacja Oli i Michała?

Gdy Michał z "Hotelu Paradise" wszedł do programu, Ola już kilka godzin później zaczęła się z nim całować i przytulać, co mogło wskazywać na większą zażyłość niż koleżeństwo. Twierdzili, że znali się i bardzo się sobie podobali, ale dopiero podczas udziału w show mieli okazję się do siebie zbliżyć. Po opuszczeniu wyspy spędzali ze sobą dużo czasu i stworzyli związek. Ola przyznała, że traktuje tę relację bardzo poważnie.

Zobacz też: Bibi wymieniła wszystkie pary powstałe w "Hotelu Paradise". Jedna pod znakiem zapytania, inną możecie być zaskoczeni

Oczywiście, że myślę. Spędzamy ze sobą dużo czasu, jest super, chociaż czasem się kłócimy, ale to jak w każdej parze - stwierdziła na InstaStory.

Kolejne było pytanie o dzieci. Okazuje się, że i tutaj Ola ma poważne plany, jednak nie zdradziła więcej szczegółów. 

Chcę mieć dzieci. dziewczynkę i chłopczyka, najlepiej trójkę. Ja jestem rodzinna, kocham dzieci. Zobaczymy, jak to się potoczy.

'Hotel Paradise'. Kim jest Michał?"Hotel Paradise". Nowy uczestnik sporo namiesza. Kim jest Michał?

Spodziewaliście się, że stworzą udany związek po programie?

Więcej o: