"Hotel Paradise". Nowy uczestnik sporo namiesza. Ola może być w końcu zadowolona. Kim jest Michał?

Po tym, jak Michał dołączył do ekipy programu "Hotel Paradise", w sieci dosłownie zawrzało. Tym bardziej, że to właśnie jego wejścia oczekiwała Ola. Sprawdzamy, kim jest nowy uczestnik.

Trzecia edycja programu „Hotel Paradise” nie zwalnia tempa. W czwartkowym odcinku, który został wyemitowany na antenie TVN7, do ekipy wyspiarzy dołączył Michał. 25-latek zrobił duże wrażenie na uczestniczkach i ma szansę sporo namieszać. Wiele wskazuje też na to, że już przed programem dla singli coś łączyło go z Olą.

Zobacz wideo Sonia z "Hotel Paradise" zagrała w Koło Plotka

Kylie Jenner zdradza najnowsze triki treningoweKylie Jenner poleca te dwa treningi. Celebrytka gwarantuje, że gwarantują świetną formę

"Hotel Paradise". Kim jest nowy uczestnik Michał?

Michał Choiński ma 25 lat i pochodzi z Warszawy. Studiował logistykę, a obecnie pracuje w międzynarodowej korporacji. Jego życie od dawna jest związane ze sportem. To zawodnik i trener mieszanych sztuk walki (MMA).

25-latek jest także aktywny w mediach społecznościowych. Na jego instagramowym koncie można zobaczyć wiele zdjęć z treningów i zawodów. Michał lubi tatuaże i podróże. Udział w programie „Hotel Paradise” to dla niego przygoda i nowe doświadczenie.  

Mocne wejście Michała zrobiło duże wrażenie na wyspiarzach. Nowy uczestnik został okrzyknięty "gladiatorem" i "terminatorem". W konkurencji sportowej zmierzył się z Krzysztofem, Mariuszem i Simonem. Tylko temu pierwszemu udało się pokonać Michała. Na randkę z nowym uczestnikiem wybrały się więc Bibi i Ola.

Anna LewandowskaLewandowska pochwaliła się zdjęciami z mamą. Maria Stachurska ma nową fryzurę

Uwaga widzów była skupiona właśnie na Oli, która w poprzednich odcinkach wyznała Luizie, że czeka na swojego znajomego, który miał dołączyć do programu. Uczestniczka postawiła mu nawet notę 100/100. Wszystko wskazuje więc na to, że para znała się wcześniej. W najbliższych odcinkach dowiemy się, czy faktycznie coś ich łączy.