Marina pochwaliła się wystrojem salonu. Glamour? Nie!

Marina pochwaliła się na InstaStories wystrojem salonu. Jak widać, piosenkarka uwielbia to pomieszczenie.

Marina i Wojciech Szczęśni oraz ich syn Liam żyją na walizkach. Dzielą swój czas między dwa kraje: Włochy, bowiem bramkarz gra w tamtejszej drużynie (Juventus) oraz Polskę. Jakiś czas temu zdecydowali się na budowę domu w ojczyźnie, a piosenkarka co jakiś czas zdradza, jak się urządzili. Widzieliśmy już m.in. podwórko, gdzie główne miejsce zajmuje domek, w którym uwielbia bawić się dwulatek. Teraz przyszedł czas na salon.

Zobacz wideo Tak mieszkają Szczęśni

Marina pokazała salon

Natalia KlimasNatalia Klimas wyjechała bez dzieci i męża. "To magia". Inne matki komentują decyzję gwiazdy

Marina i Wojtek mają kilka nieruchomości, a piosenkarka pochwaliła się teraz jedną z nich. Dodała zdjęcie z salonu. Jak go urządziła? Dominują jasne barwy, jest dużo drewna. Centralne miejsce zajmuje wygodna kanapa z wieloma poduszkami, za nią ustawiona jest konsola, na której stoi lampa oraz inne dekoracje. Znalazł się tutaj także oryginalny żyrandol.

Home, sweet home - pochwaliła się Marina.

Marina pokazała salonMarina pokazała salon Screen z Instagram.com/ marina_official

Marina jest dumna zwłaszcza z jednego z domów. Informacje o jego budowie dotarły do mediów w październiku zeszłego roku. Według doniesień małżonkowie za samą 60-arową działkę mieli zapłacić dwa miliony zł. Mówiło się, że całość wraz z kosztami budowy mogła natomiast zamknąć się w pięciu milionach złotych. Piosenkarka pochwaliła się, że mają windę.

Maja HyżyHyży "rozpoczyna wojnę" z byłym mężem. Nazwała go agresorem

Jak widać razem z mężem i synem uwielbia swoją posiadłość.

Więcej o: