Aleksandra Popławska wyciska siódme poty pod okiem trenera. Nie robi tego, by mieć idealną sylwetkę

Aleksandra Popławska na swoim profilu na Instagramie pokazała, jak ćwiczy. Okazuje się, że wcale nie pracuje nad plażowym ciałem na lato, lecz przygotowuje się do specjalnego projektu. Jego realizację rozpocznie się jesienią.

Aleksandra Popławska aktywnie działa w social mediach. Na jej profilu na Instagramie fani mogą oglądać kulisy pracy i kadry z życia prywatnego. Tym razem gwiazda opublikowała krótkie nagranie w popularnej formie "boomerang", na którym widać, jak ćwiczy. Okazuje się, że aktorka znana z takich produkcji jak: "Belfer", "Wataha" czy "Szadź" przygotowuje się do nowego projektu, który ruszy jesienią.

Zobacz wideo

Aleksandra Popławska wyciska siódme poty pod okiem trenera. Nie robi tego, by mieć idealną sylwetkę

Aleksandra Popławska na swoim profilu na Instagramie pokazała, jak ćwiczy. Zdradziła, że wcale nie trenuje, aby zachwycać idealną figurą w stroju kąpielowym na plaży, ale pracuje nad świetną formą na jesień, kiedy to ma zacząć realizację nowego projektu.

Aleksandra PopławskaAleksandra Popławska kusi pozując nago z kawą. Internauci pod wrażeniem jej aktów. "Smacznie, intymnie, sensualnie"

Popławska zawsze zachwycała zgrabną figurą. Należy zatem przypuszczać, że nowy projekt będzie wymagał od niej specjalnego przygotowania. Tym bardziej, że w opisie filmu Aleksandra zaznaczyła, że jej trening trwał aż trzy godziny. Gwiazda ćwiczy pod okiem profesjonalnego trenera. W przygotowaniach do projektu pomaga jej Karol Wyszomirski. Aktorce nie brakuje motywacji. Wpis opatrzyła hasztagami wskazującymi, że jest zdeterminowana i gotowa osiągnąć swój cel.

Trzygodzinna aktywacja z Karolem plus modlitwa o dobrą formę. Najfajniejszy moment treningu to ten po - pod prysznicem. Jak wasza forma przed latem? Ja się wyrobić nie mogę zazwyczaj, ale mam nadzieje, że zdążę przygotować się do nowego projektu który rusza jesienią. Nadzieja w Karolu i w jego hipnozach... - zakomunikowała.
 

Jak myślicie, aktorce uda się osiągnąć cel?

Aleksandra Popławska z córkąCórka Marka Kality i Aleksandry Popławskiej idzie w ślady rodziców?

Więcej o: