Monika Mrozowska wraca z długiego weekendu spędzonego na wsi. Ma tam piękny dom. Jak urządziła wnętrza?

Monika Mrozowska co jakiś czas ucieka z miasta do swojego klimatycznego domu na wsi, w którym wraz z rodziną i przyjaciółmi spędza święta, wakacje bądź długie weekendy. Gwiazda "Rodziny zastępczej" właśnie wróciła do stolicy. "To były wakacje w pigułce". Pochwaliła się wnętrzami chatki.

Monika Mrozowska jest zwolenniczką ruchu body positive, wegetarianką oraz miłośniczką natury, dlatego chętnie spędza czas w swoim domu na wsi, który zlokalizowany jest z dala od miejskiego zgiełku i w dużej odległości od posiadłości sąsiadów. Celebrytka do dziś nie żałuje decyzji o kupnie nieruchomości. 

Pokochałam to miejsce od razu, ale teraz, siedząc na tym tarasie, czuję się tak, jakbym wygrała szóstkę w totka - napisała kiedyś na Instagramie.

Dzięki publikowanym w sieci zdjęciom internauci mogą podejrzeć, jak aktorka z "Rodziny zastępczej" urządziła wnętrza nie tylko swojego codziennego lokum, ale również wspomnianej wiejskiej chaty. To właśnie tam wypoczywała w towarzystwie dzieci i przyjaciółki w miniony długi weekend.

Weekend? To były wakacje w pigułce. Trzeba to obrendować i sprzedawać ludziom ku pokrzepieniu serc - zachwalała.
Zobacz wideo Te wnętrza pokochał gwiazdy! Wam też przypadną do gustu?

Wiejski domek Moniki Mrozowskiej

Piętrowa, oszklona i pełna słonecznego światła chata na wsi, a wokół cisza, spokój i bezludzie. Rodzinnymi chwilami w takich okolicznościach może pochwalić się Monika Mrozowska, która uwielbia korzystać z pięknej pogody na drewnianym tarasie z dala od miasta. 

Monika Mrozowska (dom)Monika Mrozowska (dom) Instagram/ @monikakingamrozowska

Świąteczny azyl

Wieś jest dla celebrytki nie tylko celem podróży i chwilową odskocznią, ale również idealnym miejscem do celebracji ważnych rodzinnych dni. W pięknie urządzonym salonie może poczytać książkę i zrelaksować się, patrząc na naturę przez ogromne okna na świat. 

Monika Mrozowska (dom)Monika Mrozowska (dom) Instagram/ @monikakingamrozowska

Kuchnia klasyczna czy farmerska?

Na co dzień aktorka przyrządza dania w zaaranżowanej w minimalistycznym, klasycznym stylu kuchni. Na wsi natomiast oddaje się gotowaniu wśród królującego w pomieszczeniu drewna i farmerskich dodatków dekoracyjnych.

Monika Mrozowska (dom)Monika Mrozowska (dom) Instagram/ @monikakingamrozowska

Monika MrozowskaMonika Mrozowska rozprawia o macierzyństwie. Syn dał jej wycisk

Dwa domy, dla salony - łączą je pokaźne biblioteczki

Książki i obrazy to obowiązkowe elementy wystroju wnętrz w obu posiadłościach Mrozowskiej. Czuć etniczny klimat!

Monika Mrozowska (dom)Monika Mrozowska (dom) Instagram/ @monikakingamrozowska

Miejsce wypoczynku

Z sypialni, jak widać, korzysta nie tylko gwiazda "Rodzinki zastępczej" i matka czworga dzieci, ale także jej pociechy. Jasne kolory przeważają w każdym pomieszczeniu nieruchomości, także w łazience. 

Monika Mrozowska (dom)Monika Mrozowska (dom) Instagram/ @monikakingamrozowska

Podoba wam się wnętrzarski gust Mrozowskiej?

instagram.com/agakaczor; instagram.com/mzmudatrzebiatowskaofficialMarta Żmuda Trzebiatowska po raz pierwszy pokazała zdjęcie w bikini

Więcej o: