Anna i Robert Lewandowscy świętowali urodziny Laury w ogrodzie. Był namiot, balony i rodzinne zdjęcia. Uroczo!

Anna Lewandowska udostępniła na InstaStories zdjęcia z przyjęcia urodzinowego Laury, które zorganizowali razem z Robertem w ich ogrodzie. Rodzice przygotowali dla solenizantki i zaproszonych dzieci mnóstwo atrakcji.

Maj dla Anny i Roberta Lewandowskich jest jednym z najważniejszych miesięcy w roku. To właśnie wtedy urodziny obchodzą ich córki. Klara przyszła na świat 4 maja 2017 roku, Laura 6 maja trzy lata później. Miniony weekend spędzili więc na świętowaniu. Tym razem trenerka pokazała, jak wyglądała impreza zorganizowana dla młodszej z nich.

Zobacz wideo Pierwsze urodziny Laury

Anna Lewandowska świętuje urodziny córek

Choć Lewandowska nie pokazuje wizerunku córek, to są one prawdziwymi gwiazdami na jej profilu na Instagramie. Tym razem pochwaliła się, jak wyglądało przyjęcie urodzinowe Laury, która skończyła rok. Na InstaStories możemy zobaczyć, że zostało zorganizowane w ogrodzie, gdzie postawiono sporych rozmiarów namiot, w nim umieszczono poduszki z imionami małych Lewandowskich. Wszystko było w kolorze pastelowego różu. Nie zabrakło także atrakcji dla dzieci, były balony oraz dmuchany zamek.

Anna i Robert Lewandowscy świętują urodziny córkiAnna i Robert Lewandowscy urządzili Laurze urodziny. Są balony i wymyślny tort

Szczęśliwa mama dodała także zdjęcia z bliskimi. Na jednym z nich całuje solenizantkę, na innym okazuje sobie czułość z mężem. Trenerka miała na sobie białą sukienkę, rozpuściła włosy. Do tego dobrała okulary przeciwsłoneczne. Robert również postawił na stylizację w jasnych barwach. Wybrał białą koszulę oraz krótkie spodenki w kolorze khaki. On także założył okulary, bo jak widać, pogoda im dopisała.

Anna i Robert LewandowscyAnna i Robert świętują urodziny Klary. Trenerka pokazała twarze córek

To było oficjalne przyjęcie, ale Lewandowscy już wcześniej w rodzinnym gronie uczcili roczek Laury. Wtedy byli tylko we czworo, a zdjęciami również pochwalili się na Instagramie. Wtedy był balon w kształcie cyfry 1, wymyślny tort. Ciasto zostało ozdobione kwiatami oraz grafiką przedstawiająca Dzwoneczka - bohaterkę bajki "Piotruś Pan".