Katarzyna Cichopek z rumieńcami na twarzy i bez grama makijażu. Marcin Hakiel pokazał, jak wyglądają po treningu

Katarzyna Cichopek wykonała z mężem wykańczający trening. Marcin Hakiel nie robił długiej selekcji i wrzucił zdjęcie, na którym żona pozuje w bardzo naturalnym wydaniu i bez grama makijażu.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel poznali się jesienią 2005 roku na planie programu "Taniec z gwiazdami", który był emitowany w TVN. Po kilkumiesięcznych przygotowaniach para była już ze sobą i ostatecznie wygrała drugą edycję programu. Obecnie Kasia i Marcin są wciąż razem i chętnie ćwiczą w domu. Hakiel pokazał zdjęcie po wspólnych zmaganiach na treningu.

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek pokazała, jak robi makijaż

Katarzyna CichopekCichopek pokazała pożegnalne zdjęcie z planu "MjM". "Mój ostatni dzień"

Marcin Hakiel pokazał zdjęcie Katarzyny Cichopek bez makijażu

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel od lat są jedną z ulubionych par Polaków w rodzimym show-biznesie. Chętnie relacjonują swoje życie prywatne i zawodowe w sieci. Fotki ze wspólnych wyjazdów czy rodzinnych zabaw to u nich standard. Tym razem pokazali ujęcie po wykańczających ćwiczeniach, czego najlepszym dowodem mogą być jasnoróżowe rumieńce na twarzy Cichopek.

 
Workout completed [ang. trening zakończony - przyp. red.] - podpisał fotkę Marcin.

Widać, że Kasia jest na zdjęciu bez makijażu. Wydaje się, że to oczywiste, że podczas jakiejkolwiek aktywności fizycznej powinno się z niego zrezygnować, ale często gwiazdy, które starannie pracują nad swoim wizerunkiem w sieci, nakładają na twarz mniej lub bardziej widoczne kosmetyki, albo używają upiększających filtrów. 

Katarzyna CichopekKatarzyna Cichopek prezentuje umięśniony brzuch tuż po treningu

Doceniamy więc, że tym razem mogliśmy zobaczyć aktorkę w całkowicie naturalnym wydaniu. Mamy nadzieję, że inni również wezmą z niej przykład! 

Zobacz też: Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel miewali kryzysy w małżeństwie. Aktorka zdradziła, jak je pokonali. Złote rady!