Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel miewali kryzysy w małżeństwie. Aktorka zdradziła, jak je pokonali. Złote rady!

W najnowszej rozmowie z jednym z magazynów Katarzyna Cichopek poruszyła temat swojego małżeństwa z Marcinem Hakielem. Kiedyś mówiła, że "nie zawsze było cukierkowo", jak jest dzisiaj?

Historię miłości Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela zna chyba każdy w tym kraju. Para, która poznała się na parkiecie "Tańca z Gwiazdami", dziś jest szczęśliwym małżeństwem wychowującym jedenastoletniego Adama i ośmioletnią Helenkę. Jak mówi jednak aktorka, za drzwiami życia prywatnego nie zawsze bywało kolorowo. Jak poradzili sobie z kryzysami?

Zobacz wideo "Taniec z Gwiazdami" połączył nie tylko Cichopek i Hakiela. Pamiętacie Majdana i... Najbardziej pamiętne romanse programu

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel pokonywali kryzysy w małżeństwie. Aktorka opowiedziała o złotych radach

O tym, że w małżeństwie Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela nie działo się zbyt dobrze, mówiła jakiś czas temu sama aktorka. W rozmowie z "Faktem" dała do zrozumienia, że do cukierkowego życia było im daleko.

Nie zawsze było cukierkowo, bo mieliśmy gorsze chwile w życiu prywatnym i zawodowym, jednak wspólnie je przezwyciężyliśmy. Nauczyliśmy się ze sobą rozmawiać. Nie ma rzeczy, których nie można odkręcić, trzeba tylko chcieć.

Katarzyna Cichopek, Marcin HakielKatarzyna Cichopek, Marcin Hakiel screen Instagram / @katarzynacichopek

Faktycznie, chcieć to móc, co poskutkowało pozytywnym obrotem sprawy. Cichopek i Hakiel wiedzą dziś, jak zażegnywać kryzysy te mniejsze, ale i większe. Podstawą jest rozmowa.

Przed pandemią często chodziliśmy do kina i na kolacje. Podczas obostrzeń było to niemożliwe, dlatego kolacje ostatnio mieliśmy w domu, a wyjścia to najczęściej spacery". Na każde nieporozumienie mamy sprawdzone metody. Rozmowę i nieodkładanie problemu na później. A poza tym: dystans i poczucie humoru - mówi aktorka w rozmowie z magazynem "Świat i ludzie" cytowanym przez Pomponika.

Katarzyna CichopekKatarzyna Cichopek na zdjęciu z dziećmi i Marcinem Hakielem w górach. Adaś ma oczy po tacie

Cóż, może gdyby większość par skorzystało ze złotych rad serialowej Kingi Zduńskiej, rozwodów byłoby mniej?

Więcej o: